Bezbolesna depilacja laserowa

Czy wiesz, że DEPILACJA LASEROWA może być skuteczna i przyjemna? Czy wiesz, że możesz bezpiecznie pozbyć się niechcianego owłosienia?

BEZBOLESNA DEPILACJA LASEROWA

Laser aleksandrytowy włoskiej firmy DEKA – MOTUS AX zrewolucjonizował światowy rynek depilacji laserowej. Już od kilku lat nie musisz bać się bólu przy depilacji laserowej. Jak to jest możliwe? Wszystko za sprawą nowatorskiego rozwiązania MOVEO – pracy głowicy w ruchu.

Dawniej lasery oddawały impulsy metodą stemplową, gdzie maksymalna energia zostawała oddawana w jednym impulsie. Często to prowadziło do intensywnego nagrzewania skóry, co dawało intensywne odczucia bólowe, a nawet powikłania w postaci poparzeń. Niestety poparzenia laserowe to trudno gojące się rany, które mogą prowadzić do przebarwień, odbarwień lub blizn.

Laser Motus AX dzięki systemowi MOVEO jest BEZBOLESNY. System Moveo polega na pracy głowicy w ruchu. Dzięki szybkim ruchom, urządzenie stopniowo nagrzewa mieszki włosowe, które pochłaniają energię prowadząc do zniszczenia włosów. Stopniowe nagrzewanie minimalizuje ryzyko poparzeń niemal do zera. Wybierz BEZPIECZNĄ DEPILACJĘ LASEROWĄ Motus AX w Bionice Urody.