O Nas

Zespół

kosmetolog

kosmetolog

Ewelina Bielinis

Mam na imię Ewelina i właśnie spełniam marzenia. Jako kosmetolog pracuję od 2010 roku. Dopiero założenie rodziny dało mi siłę do podejmowania wyzwań. Wraz z mężem chcemy stworzyć miejsce, w którym można poczuć się bezpiecznie i miło. Wszystkie zabiegi starannie selekcjonujemy, wybieramy te naturalne ale skuteczne, dbając o komfort naszych gości.

Moim konikiem jest pielęgnacja cery trądzikowej, naczyniowej oraz z przebarwieniami i zmarszczkami. Lubię wyzwania, lubię pomagać, lubię patrzeć jak powoli na twarzach moich klientów pojawia się uśmiech, kiedy spoglądają w lustro. Od 2016 roku zajmuję się nowym wyzwaniem – nadmierną utratą włosów. Dodatkowo specjalizuje się w korekcie wrastających paznokci i rekonstrukcji paznokci zdeformowanych.

Na co dzień jestem osobą energiczną, pracuję z pasją, a bez dobrego planu ani rusz. W pielęgnacji stawiam cele, do których z Wami dążę. Jestem zachowawcza, polecam zabiegi i dobieram pielęgnację, będąc pewna najlepszych efektów. Poza pracą w pełni oddaję się moim marzeniom – rodzinie i temu miejscu.

kosmetolog, manager

kosmetolog, manager

Agata Drobnikowska

Agata jest z nami od początku. Jest kosmetologiem z 7-letnim doświadczeniem. Jej znak rozpoznawczy to uśmiech i troska o klienta. Specjalizuje się w pielęgnacji twarzy zarówno kosmetycznej, jak i medycznej. Posiada liczne certyfikaty z zakresu laseroterapii oraz mezoterapii igłowej. Obecnie w Bionice Urody jest specjalistą od zabiegów regeneracyjnych dermapen Nanofrax. Agata jest zakochana w efektach Nanofrax i szczerze poleca zabieg większości klientom. Wiec nie szukajcie u nas osób z niedoskonałościami; przebarwienia, blizny, zmarszczki – Agata je rozgromi. Na co dzień z łatwością radzi sobie z pielęgnacją cery problematycznej. Powoli realizując przemyślaną strategię zabiegową. Trafnie dobiera pielęgnację domową, szukając najlepszych składników aktywnych, sprowadza kremy specjalnie pod plan zabiegowy. Jest bardzo dokładna w swojej pracy, robi piękną hennę i staranny manicure. Agata znana jest z miłości do czerwonych paznokci. Więc pytanie jaki kolor poleca, jest już zbędne – czerwony.

Na co dzień wraz z założycielami salonu dopina wszystko na ostatni guzik i sprawia, aby Wasz czas spędzony z nami był przyjemny.

kosmetolog

kosmetolog

Sandra Elert

Sandra jest bardzo zdolną i doświadczoną kosmetolożką. Idealnie dopasowała się do naszego zespołu. Serdeczna i zawsze uśmiechnięta. Charakteryzuje ją egzotyczna uroda i dobre poczucie humoru. Jest estetką, wykonuje zabiegi, które wymagają dobrego oka i poczucia piękna. Zajmuje się całą kosmetyką jak manicure, pedicure i henna. Jej konik to laseroterapia. Jest pogromcą niechcianego owłosienia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu Sandra trafnie ocenia stan skóry, prowadzi plany zabiegowe i układa pielęgnację domową. Kosmetyka twarzy sprawia jej najwięcej satysfakcji. Zaś wieczorami Sandra zaczyna pielęgnować ciało, wprowadza nas w błogi nastrój przez masaże i odnowę w części SPA.

Sandra to skromna i utalentowana kosmetolożka. Jest zawsze uśmiechnięta i wprowadza nas w dobry nastrój. Jest pełna dobrej energii i nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Szybkość to jej drugie imię. Jeśli się spieszysz, umów się do Sandry.

kosmetolog

kosmetolog

Paulina Tomaszewska

Najmłodsza wiekiem i stażem. Wyjątkowo sympatyczna. Z łatwością nawiązuje kontakty. Paulina sprawia, że czujesz się dobrze w jej towarzystwie. Rozmawia na każdy temat, ale też wyczuwa moment, kiedy pragniesz odpocząć i się zrelaksować.

Paulina, jak my pracuje z pasją. Uwielbia swoją pracę, której oddaje całe serca. Kocha kontakt z ludźmi, szczególnie kiedy wychodzą z uśmiechem z salonu. Dba o zadowolenie klienta oraz wspólne relacje. Paulina jest wielozadaniowa. Możesz ją spotkać na każdym zabiegu. Jej konik to bardzo staranny manicure hybrydowy. Wspaniale odnajduje się w paznokciach i hennie. Wcześniej Paulina pracowała w spa, więc z łatwością wprowadza naszych klientów w stan relaksu i wytchnienia. Choć Paulina jest bardzo zdolna manualnie, lubi pracować przy urządzeniach. Kosmetyka Hi-Tech to jej spełnienie marzeń. Nowoczesna technologia połączona z wiedzą i doświadczeniem sprawia, że Paulina rozwija skrzydła w naszym salonie.

Poza pracą Paulina jest aktywna, chodzi po górach, jeździ na rowerze, a zimą uwielbia snowboard.

ul. Rafała Wojaczka 3D
51-168 Wrocław

pn-pt 900 – 2000
sb 800 – 1600