W salonie kosmetycznym Bionika Urody we Wrocławiu wykonujemy depilację laserową z wykorzystaniem najnowszego lasera MOTUS AX firmy DEKA. Rewolucyjna technologia lasera aleksandrytowego – MOVEO, pracę w ruchu, zapewnia bezpieczeństwo i bezbolesną depilację laserową, co stanowi przełom na rynku. Laser aleksandrytowy odznacza się zdecydowanie wyższą skutecznością w usuwaniu owłosienia od lasera diodowego, nawet o 25%, co potwierdziły przeprowadzone dotychczas badania. Depilacja laserem MOTUS AX jest bezbolesna i skuteczna zarówno na jasnych i ciemnych włosach. Depilacja laserowa to najbardziej popularny zabieg wśród laseroterapii we Wrocławiu i na całym świecie.

Ponadto w naszym salonie kosmetycznym wykonujemy zabiegi oczyszczające skórę ciała, głównie pleców ze zmian o charakterze trądziku pospolitego, jak oczyszczanie manualne, kwasy, mikrodermabrazja diamentowa. Dopingujemy skórę zabiegami mezoterapii igłowej redukując miejscowe otłuszczenia, napinając małe zwiotczenia, redukując cellulit i poprawiając odżywienie skóry ciała. Dodatkowo wykonujemy antycellulitowe masaże bańką chińską, które w naturalny sposób redukują niedoskonałości okolic ud. Jeśli więc borykasz się z defektami ciała umów się na konsultację, podczas której wykwalifikowany personel dobierze odpowiednie zabiegi i zaplanuje odpowiednią pielęgnację i higienę w domu.od 150
DEPILACJA LASEROWA MOTUS AX bezbolesna i skuteczna depilacja

Kiedy marzysz o gładkim, pozbawionym zbędnego owłosienia ciele, lecz ciągle masz jakieś ale – poznaj technologię MOTUS AX. Skuteczna epilacja laserowa o przełomowej technologii – MOTUS AX bezpieczny, skuteczny, usuwa ciemne i jasne włoski, niemal bezbolesny i szybki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
190 w serii
ENDERMOLOGIE ALLIANCE lipomasaż – usuwanie cellulitu nieinwazyjna redukcja cellulitu

Pionier w kształtowaniu sylwetki. 30 lat badań i doświadczeń pozwoliło firmie LPG® stworzyć prawdziwie rewolucyjną metodę Endermologie® Alliance. Innowacyjny zabieg masażu podciśnieniowego pozwala zredukować jednocześnie wiele problemów: cellulit, nadmiernie zlokalizowaną tkankę tłuszczową, wiotkość skóry, obrzęki limfatyczne. Wspomaga terapie odchudzające, kształtuje sylwetkę, zalecane przy uczuciu ciężkich nóg (także w ciąży) oraz przy zespole niespokojnych nóg.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ZAFFIRO LIFTING CIAŁA bezinwazyjny termolifting

Bezpieczny i bezbolesny termoliifting IR Zaffiro modeluje sylwetkę, napina obwisłą skórę, ujędrnia i uelastycznia. Wskazany dla kobiet po porodzie, dla osób po terapiach odchudzających, dla każdego, kto chce redukować oznaki starzenia na dłoniach, biuście, brzuchu, nad kolanami, na wewnętrznej części ud i ramion.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
od 100 PLN
LASER FRAKCYJNY EMERGE redukcja blizn i rozstępów

Bezpieczny i skuteczny laser do redukcji niedoskonałości jak BLIZNY i ROZSTĘPY. Pobudza skórę do głębokiej regeneracji. Emerge stanowi fundamentalny zabieg w medycynie regeneracyjnej. Sprawdź naszą ofertę obejmującą laserowe usuwanie rozstępów. Korzystamy z urządzeń najnowszej generacji. W naszym gabinecie mamy laser frakcyjny CO2.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
200-360
OCZYSZCZANIE PLECÓW skóra wolna od zanieczyszczeń

Zabieg reguluje pracę gruczołów łojowych, hamuje wydzielanie sebum i gromadzenie się zmian o charakterze trądziku pospolitego. Redukuje przebarwienia i wygładza skórę. Zabieg nie zaleca się wykonywać latem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ul. Rafała Wojaczka 3D
51-168 Wrocław

pn-pt 900 – 2000
sb 800 – 1600