W salonie kosmetycznym Bionika Urody we Wrocławiu wykonujemy depilację laserową z wykorzystaniem najnowszego lasera MOTUS AX firmy DEKA. Rewolucyjna technologia lasera aleksandrytowego – MOVEO, pracę w ruchu, zapewnia bezpieczeństwo i bezbolesną depilację laserową, co stanowi przełom na rynku. Laser aleksandrytowy odznacza się zdecydowanie wyższą skutecznością w usuwaniu owłosienia od lasera diodowego, nawet o 25%, co potwierdziły przeprowadzone dotychczas badania. Depilacja laserem MOTUS AX jest bezbolesna i skuteczna zarówno na jasnych i ciemnych włosach. Depilacja laserowa to najbardziej popularny zabieg wśród laseroterapii we Wrocławiu i na całym świecie.

Ponadto w naszym salonie kosmetycznym wykonujemy zabiegi oczyszczające skórę ciała, głównie pleców ze zmian o charakterze trądziku pospolitego, jak oczyszczanie manualne, kwasy, mikrodermabrazja diamentowa. Dopingujemy skórę zabiegami mezoterapii igłowej redukując miejscowe otłuszczenia, napinając małe zwiotczenia, redukując cellulit i poprawiając odżywienie skóry ciała. Dodatkowo wykonujemy antycellulitowe masaże bańką chińską, które w naturalny sposób redukują niedoskonałości okolic ud. Jeśli więc borykasz się z defektami ciała umów się na konsultację, podczas której wykwalifikowany personel dobierze odpowiednie zabiegi i zaplanuje odpowiednią pielęgnację i higienę w domu.od 150
DEPILACJA LASEROWA MOTUS AX bezbolesna i skuteczna depilacja

Najlepszy LASER DO BEZBOLESNEJ DEPILACJI to laser aleksandrytowy Motus AX Deka. Teraz skuteczna depilacja laserowa jest bezpieczna i bezbolesna, dzięki przełomowej technologii Moveo. Usuwanie niechcianego owłosienia teraz także we Wrocławiu jest komfortowe i bez powikłań. Kiedy marzysz o gładkim, pozbawionym zbędnego owłosienia ciele, lecz ciągle masz jakieś ale – poznaj technologię MOTUS AX. Skuteczna epilacja laserowa… Czytaj więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
od 150
DEPILACJA LASEROWA WROCŁAW PRIMELASE najszybszy laser do depilacji

Najszybszy LASER DO DEPILACJI Wrocław to laser diodowy PRIMELASE EXCELLENCE hiszpańskiej firmy Cocoon Medical. Laser diodowy w nowej odsłonie. Wysoka moc i szybki impuls pozwala skutecznie usuwać niechciane owłosienie. Zabiegi depilacji laserowej nigdy nie były tak krótkie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
200
ENDERMOLOGIA LPG Alliance nieinwazyjna redukcja cellulitu

Najnowszy model słynnej na całym świecie Endermologii LPG – Alliance. Pionier w kształtowaniu sylwetki. Redukuje CELLULIT, modeluje sylwetkę, zmniejsza wiotkość skóry oraz obrzęki limfatyczne. Stanowi niezastąpioną profilaktykę rozstępów. Zaleca się wykonać serię przed ciążą oraz w terapiach odchudzających, także przed operacją zmniejszenia powłok brzusznych, przed zabiegiem lipolizy oraz po zabiegach operacyjnych. Dodatkowo stymuluje produkcję kolagenu… Czytaj więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
od 250
FALA UDERZENIOWA STORZ zabieg na cellulit

Kiedy szukasz zabiegu na CELLULIT… myślisz STORZ (czyt. storc). Redukcja cellulitu, napięcie skóry i odmładzanie ciała. Wybierz partię, którą chcesz poddać zabiegowi.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
od 100 PLN
LASER FRAKCYJNY EMERGE redukcja blizn i rozstępów

Bezpieczny i skuteczny laser do redukcji niedoskonałości jak BLIZNY i ROZSTĘPY. Pobudza skórę do głębokiej regeneracji. Emerge stanowi fundamentalny zabieg w medycynie regeneracyjnej. Sprawdź naszą ofertę obejmującą laserowe usuwanie rozstępów. Korzystamy z urządzeń najnowszej generacji. W naszym gabinecie mamy laser frakcyjny CO2.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
150
Karboksyterapia Medika redukcja cellulitu

Terapia „cudownym gazem” czyli medycznym dwutlenkiem węgla. Zwalcza niedoskonałości ciała, jak: CELLLUIT, blizny, rozstępy, wiotkość skóry, nadmiernie zgromadzoną tkankę tłuszczową. Po serii zabiegów skóra wygładza się, a jej gęstość i koloryt znacząco się poprawia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ZAFFIRO LIFTING CIAŁA bezinwazyjny termolifting

Bezpieczny i bezbolesny termoliifting IR Zaffiro modeluje sylwetkę, napina obwisłą skórę, ujędrnia i uelastycznia. Wskazany dla kobiet po porodzie, dla osób po terapiach odchudzających, dla każdego, kto chce redukować oznaki starzenia na dłoniach, biuście, brzuchu, nad kolanami, na wewnętrznej części ud i ramion.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
200-360
OCZYSZCZANIE PLECÓW skóra wolna od zanieczyszczeń

Zabieg reguluje pracę gruczołów łojowych, hamuje wydzielanie sebum i gromadzenie się zmian o charakterze trądziku pospolitego. Redukuje przebarwienia i wygładza skórę. Zabieg nie zaleca się wykonywać latem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ