W salonie kosmetycznym Bionika Urody we Wrocławiu wykonujemy depilację laserową z wykorzystaniem najnowszego lasera MOTUS AX firmy DEKA. Rewolucyjna technologia lasera aleksandrytowego – MOVEO, pracę w ruchu, zapewnia bezpieczeństwo i bezbolesną depilację laserową, co stanowi przełom na rynku. Laser aleksandrytowy odznacza się zdecydowanie wyższą skutecznością w usuwaniu owłosienia od lasera diodowego, nawet o 25%, co potwierdziły przeprowadzone dotychczas badania. Depilacja laserem MOTUS AX jest bezbolesna i skuteczna zarówno na jasnych i ciemnych włosach. Depilacja laserowa to najbardziej popularny zabieg wśród laseroterapii we Wrocławiu i na całym świecie.

Ponadto w naszym salonie kosmetycznym wykonujemy zabiegi oczyszczające skórę ciała, głównie pleców ze zmian o charakterze trądziku pospolitego, jak oczyszczanie manualne, kwasy, mikrodermabrazja diamentowa. Dopingujemy skórę zabiegami mezoterapii igłowej redukując miejscowe otłuszczenia, napinając małe zwiotczenia, redukując cellulit i poprawiając odżywienie skóry ciała. Dodatkowo wykonujemy antycellulitowe masaże bańką chińską, które w naturalny sposób redukują niedoskonałości okolic ud. Jeśli więc borykasz się z defektami ciała umów się na konsultację, podczas której wykwalifikowany personel dobierze odpowiednie zabiegi i zaplanuje odpowiednią pielęgnację i higienę w domu.uzależniona od partii
DEPILACJA WOSKIEM aksamitnie gładka skóra

Szybka i bezpieczna metoda usuwania niechcianego owłosienia za pomocą wosku azulenowego. Skóra pozostaje gładka nawet do 3 tygodni.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
od 150
DEPILACJA LASEROWA MOTUS AX aksamitnie gładka skóra na lata

Kiedy marzysz o gładkim, pozbawionym zbędnego owłosienia ciele, lecz ciągle masz jakieś ale – poznaj technologię MOTUS AX. Skuteczna epilacja laserowa o przełomowej technologii – MOTUS AX bezpieczny, skuteczny, usuwa ciemne i jasne włoski, niemal bezbolesny i szybki.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
200
OCZYSZCZANIE BARKÓW skóra wolna od zanieczyszczeń

Zabieg reguluje pracę gruczołów łojowych, hamuje wydzielanie sebum i gromadzenie się zmian o charakterze trądziku pospolitego. Redukuje przebarwienia i wygładza skórę. Zabieg nie zaleca się wykonywać latem. Zabieg obejmuje obszar barków.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
360
OCZYSZCZANIE PLECÓW skóra wolna od zanieczyszczeń

Zabieg reguluje pracę gruczołów łojowych, hamuje wydzielanie sebum i gromadzenie się zmian o charakterze trądziku pospolitego. Redukuje przebarwienia i wygładza skórę. Zabieg nie zaleca się wykonywać latem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
130
MASAŻ BAŃKĄ CHIŃSKĄ redukcja cellulitu

Nieinwazyjna metoda redukcji cellulitu i modelowania sylwetki. Wykorzystuje metodę próżniowego zasysania skóry. Poprawia ukrwienie i odżywienie tkanek. Modeluje sylwetkę, poprawia jędrność skóry, zmniejsza obrzęki limfatyczne, redukuje tzw. „skórkę pomarańczową”, oczyszcza organizm z toksyn oraz wspomaga przemianę materii. Masaż wykonuje się w terapii redukcji cellulitu łącząc zabiegi odpowiednio z dietą i ćwiczeniami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

ul. Rafała Wojaczka 3D
51-168 Wrocław

pn-pt 900 – 2000
sb 800 – 1600