W salonie kosmetycznym Bionika Urody we Wrocławiu wykonujemy depilację laserową z wykorzystaniem najnowszego lasera MOTUS AX firmy DEKA. Rewolucyjna technologia lasera aleksandrytowego – MOVEO, pracę w ruchu, zapewnia bezpieczeństwo i bezbolesną depilację laserową, co stanowi przełom na rynku. Laser aleksandrytowy odznacza się zdecydowanie wyższą skutecznością w usuwaniu owłosienia od lasera diodowego, nawet o 25%, co potwierdziły przeprowadzone dotychczas badania. Depilacja laserem MOTUS AX jest bezbolesna i skuteczna zarówno na jasnych i ciemnych włosach. Depilacja laserowa to najbardziej popularny zabieg wśród laseroterapii we Wrocławiu i na całym świecie.

Ponadto w naszym salonie kosmetycznym wykonujemy zabiegi oczyszczające skórę ciała, głównie pleców ze zmian o charakterze trądziku pospolitego, jak oczyszczanie manualne, kwasy, mikrodermabrazja diamentowa. Dopingujemy skórę zabiegami mezoterapii igłowej redukując miejscowe otłuszczenia, napinając małe zwiotczenia, redukując cellulit i poprawiając odżywienie skóry ciała. Dodatkowo wykonujemy antycellulitowe masaże bańką chińską, które w naturalny sposób redukują niedoskonałości okolic ud. Jeśli więc borykasz się z defektami ciała umów się na konsultację, podczas której wykwalifikowany personel dobierze odpowiednie zabiegi i zaplanuje odpowiednią pielęgnację i higienę w domu.od 100 PLN
LASER FRAKCYJNY EMERGE redukcja blizn i rozstępów

Bezpieczny i skuteczny laser do redukcji niedoskonałości jak BLIZNY i ROZSTĘPY. Pobudza skórę do głębokiej regeneracji. Emerge stanowi fundamentalny zabieg w medycynie regeneracyjnej. Sprawdź naszą ofertę obejmującą laserowe usuwanie rozstępów. Korzystamy z urządzeń najnowszej generacji. W naszym gabinecie mamy laser frakcyjny CO2.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
od 250
FALA UDERZENIOWA STORZ zabieg na cellulit

Kiedy szukasz zabiegu na CELLULIT… myślisz STORZ (czyt. storc). Redukcja cellulitu, napięcie skóry i odmładzanie ciała. Wybierz partię, którą chcesz poddać zabiegowi.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
150
Karboksyterapia Medika redukcja cellulitu

Terapia „cudownym gazem” czyli medycznym dwutlenkiem węgla. Zwalcza niedoskonałości ciała, jak: CELLLUIT, blizny, rozstępy, wiotkość skóry, nadmiernie zgromadzoną tkankę tłuszczową. Po serii zabiegów skóra wygładza się, a jej gęstość i koloryt znacząco się poprawia.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
od 150
DEPILACJA LASEROWA MOTUS AX bezbolesna i skuteczna depilacja

Najlepszy LASER DO BEZBOLESNEJ DEPILACJI to laser aleksandrytowy Motus AX Deka. Teraz skuteczna depilacja laserowa jest bezpieczna i bezbolesna, dzięki przełomowej technologii Moveo. Usuwanie niechcianego owłosienia teraz także we Wrocławiu jest komfortowe i bez powikłań. Kiedy marzysz o gładkim, pozbawionym zbędnego owłosienia ciele, lecz ciągle masz jakieś ale – poznaj technologię MOTUS AX. Skuteczna epilacja laserowa… Czytaj więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
170 w serii
ENDERMOLOGIA LPG Alliance nieinwazyjna redukcja cellulitu

Najnowszy model słynnej na całym świecie Endermologii LPG – Alliance. Pionier w kształtowaniu sylwetki. Redukuje CELLULIT, modeluje sylwetkę, zmniejsza wiotkość skóry oraz obrzęki limfatyczne. Stanowi niezastąpioną profilaktykę rozstępów. Zaleca się wykonać serię przed ciążą oraz w terapiach odchudzających, także przed operacją zmniejszenia powłok brzusznych, przed zabiegiem lipolizy oraz po zabiegach operacyjnych. Dodatkowo stymuluje produkcję kolagenu… Czytaj więcej

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ZAFFIRO LIFTING CIAŁA bezinwazyjny termolifting

Bezpieczny i bezbolesny termoliifting IR Zaffiro modeluje sylwetkę, napina obwisłą skórę, ujędrnia i uelastycznia. Wskazany dla kobiet po porodzie, dla osób po terapiach odchudzających, dla każdego, kto chce redukować oznaki starzenia na dłoniach, biuście, brzuchu, nad kolanami, na wewnętrznej części ud i ramion.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
200-360
OCZYSZCZANIE PLECÓW skóra wolna od zanieczyszczeń

Zabieg reguluje pracę gruczołów łojowych, hamuje wydzielanie sebum i gromadzenie się zmian o charakterze trądziku pospolitego. Redukuje przebarwienia i wygładza skórę. Zabieg nie zaleca się wykonywać latem.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ