W salonie kosmetycznym Bionika Urody we Wrocławiu przygotowaliśmy ofertę zabiegów pielęgnacyjnych dłoni i stóp. Proponujemy zabiegi pielęgnacyjne, pozwalające zadbać o piękny wygląd dłoni i ich paznokci, które stanowią wizytówkę każdej osoby już przy pierwszym kontakcie.

Największą popularnością od lat cieszy się manicure hybrydowy, który jest hitem wśród kobiet ceniących sobie piękny kolor, długotrwały połysk, bezobsługowość i czas. Hybryda to delikatna emalia, która utwardza naturalną płytkę i nadaje jej lustrzany połysk. Jeśli jednak szukasz czegoś bliżej natury, to w naszym salonie wykonasz manicure japoński. Jest to manicure oparty o naturalne składniki – pasty, które wzmacniają kruche i łamliwe paznokcie. Manicure japoński nadaje paznokciom połysk i uzdrawia płytkę. Można go wykonać zarówno na dłoniach, jak i na stopach – pedicure japoński. Całorocznie na stopach, a zwłaszcza podczas wakacji sprawdzi się pedicure hybrydowy, który nie wymaga suszenia, jest niezawodny i nie ściera się.

W salonie proponujemy również rekonstrukcję płytki paznokcia, dla paznokci czasowo lub trwale uszkodzonych, jako substytut naturalnej płytki. Jest to zabieg estetyczny, który kształtuje pozostałości paznokcia w formę naturalnej płytki. Tymczasowe deformacje, uszkodzenia mechaniczne lub defekty postawy stopy mogą prowadzić do wrastającego paznokcia. W Bionice Urody stosujemy nieinwazyjną, sylikonową klamrę na wrastający paznokieć, którą czasami ukrywamy pod lakierem hybrydowym. Klamra przywraca naturalny, prawidłowy tor wzrostu paznokcia i redukuje ból związany z wrastaniem paznokcia. Prawidłowa pielęgnacja stóp – pedicure to higiena i zdrowie dla Twoich stóp. Dodatkowo zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą depilacji laserowej we Wrocławiu.

400
ODMŁADZANIE DŁONI dłonie Twoją wizytówką

Termolifting Zaffiro czy Alma Harmony DYE-VL? Skuteczne terapie odmładzające skórę dłoni przychodzą z pomocą dla spracowanych i zniszczonych dłoni – skóry cienkiej i wiotkiej, skóry z plamami soczewicowatymi, wszystko czego potrzebują Twoje dłonie w jednym miejscu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
140
MANICURE HYBRYDOWY hit ostatnich lat

Manicure hybrydowy to hit ostatnich lat. Czy ktoś jeszcze potrafi żyć bez hybrydy? Cudowny wynalazek, który łączy w sobie delikatność i trwałość do 2 tygodni. Brylantowy połysk i nieograniczony wybór kolorów. To właśnie te właściwości hybrydy podbiły serca kobiet na całym świecie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
120
MANICURE JAPOŃSKI naturalne i zdrowe paznokcie

Naturalnie piękne, o subtelnym odcieniu różowej perły paznokcie z lustrzanym połyskiem. Mocne, nawilżone i dobrze odżywione paznokcie. Manicure japoński to kuracja przeznaczona dla paznokci naturalnych kruchych i łamliwych, które polega na polerowaniu płytki specjalistycznymi preparatami. Chętnie wybierana przez młode mamy i podczas hospitalizacji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
160
PEDICURE HYBRYDOWY zdrowe stopy i trwały kolor

Połączenie zdrowych stóp z pięknym, trwałym kolorem o brylantowym połysku. Idealny wybór przez cały rok. Nie musisz czekać aż kolor wyschnie. Stopy od razu gotowe są do wyjścia. Dodatkowo pedicure hybrydowy nie ściera się z paznokci.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
160
PEDICURE zdrowie i higiena twoich stóp

Dzisiejszy pedicure to sama przyjemność. Ty się relaksujesz, my dbamy o stopy z pomocą najnowszej techniki. Profesjonalna frezarka i specjalistyczne preparaty, jednorazowe materiały, najwyższe standardy higieny sprawiają, że w naszym salonie czujesz się bezpiecznie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ