24 sie

Epilacja laserowa Motus AX, tylko laser aleksandrytowy

#depilacja laserowa

Dlaczego jeszcze nie zdecydowałaś się na depilację laserowąBoisz się bólu, powikłań czy powiedziano Ci, że Twoje owłosienie jest za jasne?

Laser Motus AX firmy DEKA obala mity. Laser jest bezbolesny, a ryzyko powikłań zmniejszone jest do minimum poprzez nowatorską głowicę MOVEO – pracę w ruchu. Laser aleksandrytowy Motus AX jest o 25% skuteczniejszy od popularnych do tej pory laserów diodowych.

Dlaczego dioda była tak popularna w ostatniej dekadzie? Przez to, że jest stosunkowo niedroga i szeroko dostępna. Laser diodowy jest mniej czuły na melaninę (barwnik włosa i skóry), przez co zaliczany jest do laserów stosunkowo bezpiecznych, bo zachowuje się jak ślepy staruszek, który wybija tylko te najmocniejsze włosy, bo już jasnych i cienkich nie widzi.

Kiedyś lasery aleksandrytowe starej technologii przynosiły więcej powikłań w postaci poparzeń, bo aleksandryt jest wyjątkowo czuły na barwnik – melaninę. O laserach aleksandrytowych, mówi się “bestia” – diabelsko skuteczne w usuwaniu niechcianego owłosienia, zarówno ciemnego i jasnego. Dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu LASERA MOTUS AX i deponowaniu energii w polu, a nie w pojedynczych strzałach, laser Motus AX jest wyjątkowo bezpieczny i zarazem skuteczny. Energia w pojedynczym strzale jest stosunkowo niska – bezpieczna (nie generuje powikłań, jest niemal niewyczuwalna w odczuciach), a dzięki pracy w ruchu – głowicy MOVEO, deponowanie energii w polu i kilkukrotne wracanie głowicy w to samo miejsce, powoduje kumulację energii, potrzebnej do usunięcia owłosienia. Obecnie MOTUS AX jest najlepszym na rynku laserem do usuwania niechcianego owłosienia. Jest bezbolesny, skuteczny i bezpieczny.

Jeśli skorzystałaś z lasera diodowego i jesteś niezadowolona z efektów, bo masz jeszcze owłosienie, przyjdź na skuteczniejsze rozwiązanie i pozbądź się niechcianego owłosienia laserem aleksandrytowym Motus AX firmy DEKA.

Sprawdź ceny i umów się na zabieg na www.moment.pl/bionika-urody