17 sty

Nanofrax czy DERMAPEN 4?

#zabiegi

Czy zastanawiałyście się skąd wynika różnica w cenie między urządzeniem DERMAPEN a innymi urządzeniami do mikronakłuwania?

Oczywiście z licznych patentów  zastosowanych przy urządzeniu, które wpływają na komfort i bezpieczeństwo. Ale najważniejsze to różnica w efektach zabiegowych. Obserwujemy, że przy zabiegu Nanofrax, który wcześniej Wam oferowałyśmy, należało wykonać długą serię zabiegową dla osiągnięcia pożądanych efektów. Przy mezoterapii DERMAPEN już po pierwszym zabiegu widzimy niesamowite efekty. Dlatego proponujemy Wam serię tylko 3 zabiegów. A nie 6 jak w przypadku mezoterapii frakcyjnej Nanofrax.

Skąd tak dobre efekty mezoterapii DERMAPEN?

Dzięki maksymalnej precyzji powstałych nakłuć – mamy pewność, że skóra przejdzie 3 fazy niezbędne do bezpiecznej i pożądanej odnowy i przebudowy tkanek. DERMAPEN™ dzięki systemowi pulsujących igieł – technologii AOVN 4 (Advanced Oscillating Vertical Needling) urządzenie kontroluje: głębokość, liczba i kąt wykonywanych nakłuć, co włąśnie warunkuje skuteczność urządzenia w stymulowaniu komórek skóry do regeneracji.

Mezoterapia DERMAPEN dostarcza substancje czynne do naskórka i skóry właściwej oraz stymuluje fibroblasty poprzez działanie czynników wzrostu pochodzenia płytkowego. Powstałe mikrourazy skóry wykorzystują naturalne zdolności organizmu do regeneracji oraz wrodzoną zdolność naprawy skóry do fizjologicznej indukcji kolagenu.

Podsumowując – najnowsze urządzenie DERMAPEN 4 generacji to krótka seria zabiegowa, najwyższy poziom bezpieczeństwa, wysoki komfort zabiegu i bolesność zmniejszona do minimum. 

DLA KOGO dedykujemy zabieg DERMAPEN?
Przede wszystkim na niedoskonałości, jak:
– zmarszczki
– blizny
– zmieniona struktura skóry
– rozszerzone pory
– przebarwienia
– wiotkość skóry
– fotostarzenie
oraz dla wszystkich którzy pragną odświeżyć, zregenerować i odmłodzić swoją skórę na wielu torach równocześnie.

Umów się online na naszej stronie na zabieg DERMAPEN UBER PEEL – najbardziej popularny na świecie zabieg odmładzający lub przez aplikację moment.pl