EMERGE młodość bez powikłań

Młodość kojarzy się z atrakcyjnością, a gładka skóra jest uważana za bardziej zadbaną. Z wiekiem postępują zaniki i procesy degeneracji kolagenu, a produkcja nowego zdecydowanie się spowalnia. Zabiegi regenerujące i odmładzające wygląd cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów salonów. Niestety często zabiegi przynoszące dobre efekty terapeutyczne wykluczają nas z życia codziennego przynajmniej na kilka dni. Jednym z urządzeń idealnie rozwiązującym ten problem jest Laser Emerge firmy Palomar. To frakcyjny, nieablacyjny laser diodowy o długości fali 1410 nm, przeznaczony do resurfacingu, usuwania i redukcji powierzchownych niedoskonałości skóry. Posiada także certyfikat FDA potwierdzający redukcję zmarszczek wokół oczu, tzw. kurzych łapek.

BEZPIECZNE ODMŁADZANIE, mało inwazyjne, BEZ REKONWALESCENCJI – na drugi dzień wracasz do pracy!

Laser frakcyjny w kontakcie ze skórą emituje fale elektromagnetyczne o takiej długości, aby pobudziły one i podgrzały cząsteczki wody zawarte w organizmie. Frakcyjny – oznacza, iż oddziaływanie wiązki laserowej nie obejmuje całej powierzchni miejsca poddawanego zabiegowi, a jedynie pewną jej część w postaci punktów. Pomiędzy nimi znajduje się fragment tkanki zdrowej, który nie jest naświetlany, dzięki czemu mogą uaktywnić się naturalne procesy regeneracji skóry, które w bardzo szybki i skuteczny sposób regenerują całą skórę.

Procedura inicjuje stan zapalny, uszkadzając częściowo skórę i stymulując ją w ten sposób do odbudowy. Po zabiegu pacjent nie musi przechodzić rekonwalescencji – skóra szybko się regeneruje, można wrócić do codziennych obowiązków już na drugi dzień. Uzyskujemy ujędrnienie i napięcie poprzez jej odbudowę i produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych.

W czasie zabiegu odczuwalne są gorące igiełki (energia wchodzi małymi punktami, odczuwane w postaci małych igiełek, choć głowica ma gładkie szkiełko i nie posiada igieł). Jak to prosto wytłumaczyć?

Bezpośrednio po skóra jest zaczerwieniona i obrzęknięta, może delikatnie piec przez kilka minut. Odczucia te zanikają samoistnie. Po zabiegu widoczne są drobne mikrostrupki, które można zakryć makijażem, a po dwóch tygodniach ulegają całkowitemu złuszczeniu. Są one niemal niewidoczne, wyczuwalna jest pod ręką delikatna szorstkość. W zależności od kondycji skóry zaleca się wykonanie serii 3-6 zabiegów raz na 2-4 tygodnie. Pomiędzy zabiegami, zaleca się używania delikatnych kosmetyków oraz filtrów UVA/UVB.

Emerge jest całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny, daje nam odmładzanie twarzy, dodatkowo jest doskonałym sposobem na nadanie skórze świeżego wyglądu. Laser frakcyjny EMERGE można wykonywać cały rok, przy zachowaniu odpowiedniej fotoprotekcji. Dzięki wybiórczemu działaniu w głębi skóry, regeneruje rusztowanie skóry, która produkuje więcej kolagenu – staje się jędrniejsza, napięta, bardziej elastyczna, zagęszczona, pory stają się mniej widoczne, twarz zyskuje młodzieńczy blask.