FOTOODMŁADZANIE rozpoczynamy sezon

Rozpoczynamy SEZON na FOTOODMŁADZANIE z pomocą najlepszego sprzętu na rynku – urządzenia ALMA HARMONY DYE-VL.

Badania naukowe udowadniają, że regularnie wykonywane FOTOODMŁADZANIE skutecznie opóźnia proces starzenia, co więcej widocznie odmładza skórę.

Zabieg wykonuje się na strefy najbardziej narażone na starzenie – twarz, szyję, dekolt oraz dłonie. Czy jesteś świadoma, że aktywny tryb życia, brak odpowiedniej ochrony przeciwsłonecznej, praca przed komputerem, smog, stres, brak antyoksydacji w twojej codziennej pielęgnacji, sprzyjają powstawaniu niedoskonałości, które możesz redukować podczas FOTOODMŁADZANIA?

Przepis na zachowanie młodości jest prosty… Pamiętaj, aby RAZ W ROKU poddać się serii 3 zabiegów laserowych ALMA HARMONY DYE-VL. Podczas zabiegu DYE-VL dochodzi do ZAMYKANIA NACZYNEK oraz REDUKCJI RUMIENIA, co zmniejsza stan zapalny skóry i opóźnia proces starzenia. Oprócz zamykania naczynek, urządzenie ALMA DYE-VL stosuje się do usuwania plam starczych, piegów i wyrównywania kolorytu cery. Zabieg DYE-VL wymazuje zmiany naczyniowe oraz barwnikowe niczym gumka. Po zabiegu skóra ma piękny, jednolity koloryt, wygląda zdrowo, staje się promienna i młoda.

Dzięki energii cieplnej wytwarzanej przez urządzenie laserowe ALMA DYE-VL dochodzi do FOTOODMŁADZANIA, biostymulacji fibroblastów (komórek, które produkują kolagen i elastynę – włókna młodości).

Pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu, natomiast ostatecznie na efekty należy czekać około 3 miesięcy. Odmładzanie jest procesem, którego nie da się przyspieszyć. Proces produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny trwa właśnie około 3 miesięcy. Jest to czas, podczas którego szczególnie należy się skupić na suplementacji, pielęgnacji i zabiegach uzupełniających.

Pamiętaj, że zabieg FOTOODMŁADZANIA ALMA DYE-VL wykonuje się w czasie jesienno-zimowym. Wykorzystaj ten czas dobrze. Pokochaj swoją skórę i przygotuj się na WIOSNĘ 🙂