LIFTING BEZ SKALPELA – termolifting Zaffiro

Zaffiro – LIFTING BEZ SKALPEPA w Bionice Urody Wrocław

Zaffiro to legendarny bezbolesny termolifting podczerwienią, znany jako zabieg gwiazd, o którym marzy każda kobieta.
Dlaczego? Bo to niezawodny sposób na bezpieczne, bezbolesne i natychmiastowe odmłodzenie. ZAFFIRO to idealny zabieg last minute, kiedy potrzebujesz wyglądać bardzo dobrze i nie masz już czasu na regenerację. Zaffiro to przede wszystkim jeden z najskuteczniejszych zabiegów anti-age przy tak niskim stopniu inwazyjności.

Efekty Zaffiro to podniesienie opadającego owalu twarzy, zmniejszenie chomików (opadających policzków, opadających kącików ust), wypłycenie linii marionetek (bruzd wargowo-nosowych), otwarcie oczu, uniesienie brwi, zagęszczenie skóry oraz niesamowite rozświetlenie cery. Efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Skóra wygląda bardzo dobrze, a efekty można porównywać w trakcie zabiegu na połowie twarzy.

Termolifting Zaffiro zaleca wykonać się w serii 3-4 zabiegów raz w miesiącu lub profilaktycznie do 34 roku życia raz w roku.

Finalny efekt odmłodzenia skóry dzięki ZAFFIRO uzyskujemy po 3 miesiącach. Efekty poprawy jakości skóry obserwuje się zwykle przez 2 lata, zależy to od indywidualnych predyspozycji, prowadzonego stylu życia, pielęgnacji pozabiegowej oraz systematycznych zabiegów uzupełniających.

Dowiedz się więcej o Zaffiro na https://bionikaurody.pl/oferta/zaffiro-liftingbezskalpela/ lub umów się za pomocą rezerwacji online w prawym górnym rogu naszej strony.