NanoFrax

Zmarszczki, blizny, przebarwienia, stany alergiczne, zanieczyszczenia, ślady potrądzikowe, rozszerzone naczynka krwionośne to problemy skórne z którymi większość z nas musi sobie radzić. Każda z nas marzy o pięknej zdrowej skórze, emanującej blaskiem, niestety zamiast wyglądać coraz młodziej nasza skóra z wiekiem zaczyna tracić jędrność, elastyczność, staje się bardziej sucha, a niedoskonałości zamiast się cofać pogłębiają się.

Mezoterapia mikroigłowa NanoFrax jest odpowiedzią na wszystkie te problemy. Zabieg polega na frakcyjnym, automatycznym mikronakłuwaniu skóry za pomocą pulsujących, niezwykle cienkich igieł tytanowych, powodując w jej obrębie mikrourazy i czasem mikrokrwawienia. W wyniku nakłuwania dochodzi do uwalniania z nich tzw. czynników wzrostu, które pobudzają tworzenie się kolagenu typu I, elastyny, kwasu hialuronowego, glikozaminoglikanów. Wzrasta produkcja lipidów, cementu międzykomórkowego oraz NMF. Następują przyśpieszone procesy autoregeneracji i odbudowy tkanek, a także poprawa mikrokrążenia w skórze. Wywołany stan zapalny w zależności od intensywności zabiegu może powodować chwilowy rumień i opuchnięcie skóry.

W trakcie zabiegu wprowadzane są składniki aktywne – kwas hialuronowy, witaminy, stymulatory tkankowe, aminokwasy, retinol, antyoksydanty i inne. Najlepiej jeśli dobrane są indywidualnie do potrzeb pacjenta. Dodatkowo zabieg zwiększa wchłanianie przez skórę kosmetyków stosowanych w domu. Znacznie podnosi to skuteczność ich działania.

Rezultat i natężenie tych procesów uzależnione jest od intensywności zabiegu, ilości powtórzeń oraz rodzaju użytego preparatu. Tu musimy przypomnieć, że najważniejsza jest systematyczność.

Systematycznie przeprowadzana zabiegi o niskim stopniu inwazyjności przynoszą znacznie lepsze efekty, niż jednorazowy intensywny zabieg.

EFEKTY zabiegu NanoFrax to przede wszystkim ujędrnienie skóry, pobudzenie tworzenia nowego kolagenu, co przynosi efekty:
– dla skóry dojrzałej w redukcji zmarszczek, zapobieganiu pękania naczynek,
– dla skóry potrądzikowej w redukcji blizn, plam pozapalnych, obkurczeniu gruczołów łojowych oraz zmniejszeniu stopnia zanieczyszczania skóry,
– dla cery naczyniowej w redukcji rumienia, pogrubienia warstw żywych skóry, zmniejszenia widoczności naczynek, zapobiegania pękania naczynek,
– dla cery alergicznej w redukcji reakcji nadwrażliwości skóry, także pokarmowej,
– dla cery z fotostarzeniem w spłyceniu zmarszczek, przebarwień, rozszerzonych gruczołów łojowych i zmniejszeniu szorstkości skóry.

Już po kilku tygodniach po zabiegu można dostrzec poprawę kolorytu cery, redukcję przebarwień, pogrubienie skóry i naskórka, redukcję istniejących zmarszczek, ale także to, że popękane naczynka stają się mniej widoczne. To samo dotyczy zasinień pod oczami. Skóra odzyskuje zdrowy i młody wygląd.

Mezoterapia mikroigłowa NanoFrax spełnia oczekiwania najbardziej wymagających pacjentów: jest bezpieczny, skuteczny i przynosi szybki, widoczny efekt. Może być stosowana przy każdym typie skóry, również wtedy, gdy skóra jest bardzo cienka i delikatna. Należy jedynie dostosować głębokość nakłuć do rodzaju cery. Efekty widać już po pierwszym zabiegu. Skóra jest bardziej napięta, gładka i rozświetlona. W celu osiągnięcia bardziej zauważalnych i długotrwałych rezultatów, konieczne jest jednak wykonanie serii zabiegów – zwykle ok. 4-6 co 2-4 tygodnie.

Zapraszam do rezerwacji wizyty online https://moment.pl/rgoma8