26 lut

Niespotykana skuteczność DRONÓW w kosmetykach Medik8

#laboratorium kosmetyków

Co kryje się pod nazwą drony? Pierwsze skojarzenie – latająca maszyna. Nie tym razem. Drony to najnowoczęsniejsze nośniki substancji aktywnych w kosmetyce. Obecnie to najnowszy sposób dostarczania substancji aktywnych do skóry. Marzysz o kremie z dronami?

Medik8 wprowadza na rynek krem z wykorzystaniem dronów, które mają około 220 nm średnicy. Są to malutkie kulki, od których odchodzą peptydy ligandowe (jak promyki słońca). Wewnątrz dronu znajduje się miedziany heksapeptyd palmitoilowy.

“Promyki słońca” (peptydy ligandowe) mają ogromne powinowactwo do fibroblastów, bo na poziomie aż 80%. Fibroblasty to komórki skóry właściwej, które są odpowiedzialne za produkcję kolagenu i elastyny, tzw. komórki młodości. Fibroblasty “połykają” drona i pobierają substancję aktywną – miedziany heksapeptyd palmitoilowy.

Peptyd kapsułkowany w kapsułce to heptapeptyd palmitoilu miedzi. Wydajność aktywnego peptydu wynosi aż 90%. Gdy jest on uwalniany do fibroblastów, jest w stanie zwiększyć produkcję mRNA, co prowadzi do syntezy składników macierzy pozakomórkowej.

Tłumacząc, super ukierunkowany na odmładzanie, wyjątkowy krem łączący w sobie wcześniej niespotykane substancje. Arcydzieło nowoczesności. Najbardziej zaawansowany produkt przeciwstarzeniowy. Nigdy wcześniej nie było możliwe osiągnięcie tak niezwykłych rezultatów w domu. Kochasz witaminę A? Ten krem to królowa wśród retinoli. Rewolucyjna mieszanka przełomowych cząsteczek witaminy A zawieszona została w puli jedwabnego kaszmiru.

Zatrzymaj czas z najlepszym produktem marki Medik8. r-Retinoate Intense, który zawiera:
– dronowe peptydy miedziowe,
– aldehyd retinowy (forma krystaliczna witaminy A)
– retinoinian retinylu (opatentowana hybrydowa cząsteczka witaminy A)
– technologia smart hydration reservoir,
– kompleks ceramidowy.

Cena 1300 zł za 50 ml – dostępny na zamówienie w Bionice Urody krem r-Retinoate Intense Medik8.
Więcej informacji znajdziesz www.medik8.pl/produkty/r-retinoate-intense/

8 razy silniejszy od retinolu i aż 11 razy szybszy. Cienkie linie i zmarszczki są wyraźnie zminimalizowane. Wystarczy wmasować nawilżający, morelowy krem na noc w twarz, szyję i dekolt, aby doświadczyć jego niesamowitych właściwości. Eleganckie nuty bogatej wanilii z Madagaskaru idealnie współgrają z delikatnymi, cytrusowymi zapachami. Kompozycja stworzona dla nocnego odpoczynku i porannego blasku.

Jeżeli chcesz zamówić produkt skontaktuj się z nami pisząc na adres e-mail info@bionikaurody.pl lub dzwoniąc pod numer 88 00 88 333 lub skontaktuj się z nami przez www.facebook.com/bionikaurody