23 lis

Premiera nowego zabiegu w Bionice Urody

#zabiegi

ZMNIEJSZONA BOLESNOŚĆ Dermapen 4

Urządzenie Dermapen 4 pracuje w tempie 1920 nakłuć na sekundę. Jest to niesamowity wynik, który obecnie jest nieosiągalny dla innego dostępnego na rynku urządzenia. Zabieg niesie ze sobą pewien dyskomfort związany z nakłuwaniem skóry, jednak zostaje on zmniejszony do minimum dzięki zastosowaniu szeregu udogodnień, jak szybkie tempo wysuwania (1920 nakłuć/s) cienkich molibdenowych igieł (0,2 mm), zastosowaniu technologii RFID (niweluje opór skóry, brak odczuć szarpania i zaciągania skóry) i AOVN (maksymalna precyzja nakłuć), a także anatomiczny kształt końcówki (zapewnia płynność ruchów). Udogodnienia zastosowane w Dermapen 4 wpływają na komfort i szybkość przeprowadzonego zabiegu.

Nakłucia Dermapen 4 na twarzy trwają tylko około 5-7 minut. Do zabiegu Dermapen 4 w Bionice Urody używane są wyłącznie oryginalne produkty DP DERMACEUTICALS, zalecane przez producenta – firmę Equipmed.

WSKAZANIA do mezoterapii Dermapen 4:
– starzenie chronologiczne, przedwczesne starzenie,
–  fotostarzenie (posłoneczne),
–  profilaktyka starzenia, kuracje anti-age,
–  zmarszczki, bruzdy i linie mimiczne,
–  utrata jędrności skóry twarzy, szyi i dekoltu, wiotkość skóry,
–  cera wrażliwa i naczyniowa, z rumieniem,
–  przebarwienia i nierówny koloryt cery,
–  szara i ziemista skóra, cera palacza,
–  plamy pozapalne,
–  cera potrądzikowa, blizny potrądzikowe,
–  nierówna struktura skóra,
–  blizny pooperacyjne, rozstępy.

Dlaczego warto wybrać DERMAPEN 4? z powodu zmniejszonej bolesności nakłuwania, z powodu zastosowania najnowszej technologii, która gwarantuje najwyższy standard bezpieczeństwa oraz precyzję nakłuwania – która zapewnia wysoką regenerację.

BEZPIECZEŃSTWO DERMAPEN 4

– Dermapen jest innowacyjnym urządzeniem z obsługą technologii cyfrowej, co daje precyzję i kontrolę w nakłuwaniu skóry. Technologia RFID gwarantuje, że głębokość nakłuwania frakcyjnego jest dokładnie taka, jaką przewidziano do określonego programu terapeutycznego, niezależnie od oporów skóry. Dermapen 4 dostosowuje moc pracy dla różnych rodzajów i grubości skóry, tak aby zoptymalizować penetrację skóry.

Gwarancją sterylności zabiegu są jednorazowe kardriże, które posiadają wbudowane chipy, które uniemożliwiają ponowne użycie kardriża. Dodatkowo technologia ACM (Anti-Contamination Mechanizm) to wewnętrzna i zewnętrzna ochrona przed przepływem płynów w kardridżu, gwarantując brak ryzyka zakażeń krzyżowych, zapewniając czystość zabiegu i optymalizację bezpieczeństwa.

Kardridże wyposażone są w 16 molibdenowych cienkich igieł o grubości 0,2 mm. Molibden jest obecnie najbardziej cenionym materiałem do produkcji narzędzi chirurgicznych i zapewnia bezpieczeństwo dla klientów, które mogą mieć alergie na chrom czy nikiel. Dodatkowo anatomiczny kształt końcówki pozwala na płynność ruchów osoby wykonującej zabieg i optymalny komfort, bez odczucia zaciągania czy szarpania skóry. Niewielki rozmiar umożliwia wykonanie zabiegu bardzo precyzyjnie w trudno dostępnych miejscach.

– Kontrolowana precyzja dzięki technologii AOVN 4 (Advanced Oscillating Vertical Needling): głębokość, liczba i kąt wykonywanych nakłuć warunkuje skuteczność urządzenia Dermapen 4 w stymulowaniu komórek skóry do regeneracji. Kanaliki powstałe w skórze nie są przypadkowe – są cienkie, odpowiedniej głębokości i prostopadłe do powierzchni skóry. Wykonywane nakłucia są kontrolowane, a wykonane kanaliki gwarantują prawidłową i szybką regenerację. Dzięki maksymalnej precyzji powstałych nakłuć mamy pewność, że skóra przejdzie 3 fazy niezbędne do bezpiecznej i pożądanej odnowy i przebudowy tkanek.

– Do zabiegu wykorzystywane są jednorazowe osłonki w celu zmniejszenia możliwości infekcji przy zabiegu.

– Zabieg Dermapen 4 w Bionice Urody to gwarancja oryginalnego urządzenia oraz kosmetyków DP Dermaceuticals, dedykowanych do zabiegu przez Dermapen. Do zabiegu wykorzystywane są wyłącznie preparaty zalecane przez producenta.

Zdecyduj się na serię 3 zabiegów Dermapen 4 i zyskaj nawet 20% rabatu w Bionice Urody.