SOS czy to tylko rumień?

INWAZJA! OBCY na skórze. To już nie jest tylko rumień i cera naczyniowa. ATAKUJĄ PASOŻYTY Twoją cerę. 

Od kilku lat obserwuję zmiany w skórach, z którymi pracuję. Przeciwnik nie jest popularny. Nie mówi się o nim dużo, a ostatnio co druga osoba, która do mnie trafia wychodzi z podobną diagnozą. Najpierw myślałam, że to ja zwariowałam. Moje koleżanki już wiedziały co powiem, wychodząc z kolejnego zabiegu. Znowu to samo. Na początku nie dowierzałam, aż do momentu w którym uczestniczyłam w ciekawym wykładzie, gdzie lekarz potwierdził INWAZJĘ OBCYCH. On mówił, to samo. Wszędzie widział OBCYCH. Potwierdził mnogość przypadków. Ulżyło mi, nie zwariowałam.

O czym mówię? Jaka INWAZJA OBCYCH na skórze?

To już nie jest tylko cera naczyniowa, to już nie jest rumień. Od czasów pandemii, gdzie zostaliśmy skazani na kontakt głównie z komputerem i z telefonem, a nie z drugim człowiekiem, nasze skóry zmieniły się. Do zmian cywilizacyjnych doszło już chwilę przed pandemią. Im więcej używamy komputera, oglądamy TV, korzystamy ze smartfonów, jesteśmy narażeni na niebieskie promieniowanie HEV – jak śpiewała Małgorzata Ostrowska “Szklana pogoda, szyby niebieskie do telewizorów…”

To niebieskie promieniowanie HEV zmieniło nasze skóry.

Promieniowanie HEV wpływa destrukcyjnie na naszą cerę, wprowadza skórę w stan zapalny, przyspiesza starzenie, zaburza zdrowie skóry. A niedoceniana antyoksydacja, mało jeszcze popularny mikrobiom skóry powodują, że OBCY rozprzestrzeniają się z łatwością.

Czy wiesz, że Twoja skóra może pogarszać się, przez OBCEGO od Twojego partnera… Sprawdź, czy Twój partner ma podrażnioną czerwoną skórę, może swędzącą owłosioną brodę czy delikatny nawracający łupież skóry głowy.

Jeśli widzisz na swojej skórze RUMIEŃ, czerwone kropki, szorstkość, przesuszenie i łojotok za jednym razem, towarzyszy Ci swędzenie. Charakterystyczne czerwone punkty i żółte blaszki w okolicy:
– nad brwiami,
– przy skrzydełkach nosa,
– w fałdach wargowo-nosowych,
– na policzkach,
– za uszami,
– we włosach,
– w brodach (na owłosionej brodzie u mężczyzn),
Jeśli nakładasz korektor nie pod oczami, a w fałdach wargowo-nosowych czy między brwiami, to czas na wizytę w moim salonie – Bionika Urody.

Zadbaj o swoją skórę, przeciwdziałaj, zapobiegaj. Skorzystaj z rezerwacji BOOKSY i pozwól mi o siebie zadbać.