STORZ fala uderza w CELLULIT

Zabieg na cellulit STORZ to skuteczna metoda, która polega na rozbiciu twardego, zwłókniałego CELLULITU za pomocą FALI UDERZENIOWEJ. Nowość w Bionice Urody – szwajcarskie medyczne urządzenie STORZ D-ACTOR, pionier w wykorzystaniu fali akustycznej.

ZABIEG USUWANIA CELLULITU STROZ  dzieli się na dwa etapy:
– fala uderzeniowa: rozbicie cellulitu
– fala wibracyjna: drenaż, który uławia usuwanie toksyn, co sprzyja redukcji cellulitu i przyspiesza proces odnowy.

Rozbicie cellulitu czyli zwłókniałej tkanki łącznej za pomocą fali akustycznej (uderzeniowej), polega na rozluźnieniu tkanki łącznej. Fala akustyczna przenosi skoncentrowaną energię na tkanki miękkie jak skóra, mięśnie, tkanka tłuszczowa.  Dochodzi do rozluźnienia tkanek miękkich, które na skutek wprowadzenia w drgania, kurczą się i rozciągają. Rozluźniona tkanka nie daje efektu pomarańczowej skórki, widocznego cellulitu na powierzchni skóry.

Podczas zabiegu STORZ poprawia się krążenie, zatem odżywienia tkanek. Skóra ma ładniejszy kolor, dochodzi do stymulacji produkcji kolagenu i elastyny. Skóra jest wyraźnie odmłodzona, gładka  i napięta. Celem zabiegu jest przywrócenie elastyczności tkanki łącznej oraz redukcja objętościowa komórek tłuszczowych.

Zabieg jest komfortowy. Nie jest całkowicie bezbolesny. Odczucia porównywane są do intensywnego masażu. Nie wymaga rekonwalescencji. Po zabiegu od razu można wrócić do codziennych czynności.

Zabieg można wykonywać cały rok, jak większość zabiegów na ciało, a opalanie nie jest przeciwwskazaniem. Zabieg można bezpiecznie wykonywać przez cały rok.

SERIA ANTYCELLULITOWA: 5 lub 10 zabiegów, częstotliwość 1-2x w tygodniu, w odstępie min 3 dni

IDEALNA SERIA ANTYCELLULITOWA W POŁĄCZENIU: Endermologia Alliance LPG 10 zabiegów + 5 zabiegów STORZ

Jeśli chcesz skutecznie usunąć cellulit nie zapomnij o PICIU WODY, to ważne aby skutecznie usuwać toksyny z organizmu. Pij co najmniej 2-3 litry wody każdego dnia, tylko powoli.