01 paź

3+1

#zabiegi

Wraz z nastaniem jesieni w branży BEAUTY mocno zabieramy się do pracy. W salonie Bionika Urody mamy dla Was NIESPODZIANKĘ – PROMOCJĘ. W miesiącach październik-listopad możecie wykupić promocyjne pakiet 3+1.

Promocje obejmują popularne zabiegi na twarz, jak:
endermolift – najbardziej popularny zabieg anti-age, który może pochwalić się w 100% naturalną, nieinwazyjną stymulacją skóry. Endermologie Alliance to urządzenie od LPG dostępne w najbardziej renomowanych klinikach medycyny estetycznej i kosmetologicznych, także chirurgii plastycznej, zabieg który przygotowuje skórę do inwazyjnych procedur, zmniejszając ryzyko powikłań oraz niezastąpiony w rekonwalescencji. Mechaniczny masaż oryginalnym urządzeniem LPG pobudza metabolizm skóry, poprawia nawilżenie, stymuluje produkcję zarówno kolagenu, jak i kwasu hialuronowego, uelastycznia skórę, nadaje jej miękkość i blask oraz zmniejsza widoczność zmarszczek. Idealny zabieg także dla osób, które mają problem z zalegającą limfą, opuchlizną i zmęczonym wyrazem twarzy.

pH Formula MELA to chemiczny resurfacing dla osób, które borykają się z przebarwieniami. Absolutnie nowoczesne podejście medycyny estetycznej i kosmetologii do tematu przebarwień. Zabiegi delikatne z substancjami, które regulują – hamują i rozjaśniają przebarwienia w nieinwazyjny sposób, bez uporczywego złuszczania płatów skóry. Stopniowa regulacja skóry zapewnia długotrwałe efekty pięknej cery. Dodatkowo podczas zabiegu osiągamy efekt anti-age i regulacji gruczołów łojowych skóry.

laser frakcyjny EMERGE – niezastąpiona redukcja zmarszczek w delikatnej okolicy oczu, potwierdzona certyfikatem FDA w redukcji kurzych łapek. Bezpieczny zabieg laserowej redukcji zmarszczek nie wyklucza z życia codziennego. Zabieg stymuluje skórę do produkcji nowych włókien podporowych skóry, dzięki czemu zmarszczki stają się mniej widoczne.

karboksyterapia – zabieg, który stanowi największy przełom w medycynie estetycznej i kosmetologii od czasów toksyny botulinowej. Niezastąpiona kuracja przy opadających powiekach. Jest to obecnie jedyny zabieg, który pracuje na ruchomej, delikatnej powiece górnej oka. Dodatkowo redukuje sińce, tzw. podkowy pod oczami oraz walczy z opuchlizną oczu, tzw. workami pod oczami. Jednocześnie zmniejsza widoczność zmarszczek. Zabieg który posiada wiele zalet i pracuje na wielu problemach równocześnie. Absolutny MUST-HAVE na jesień, aby odświeżyć delikatną okolicę oczu i redukować zmęczenie jesiennego spojrzenia.

3+1 PROMOCJE

Endermolift Alliance + PCA pumpkin mask z retinolem
220 zł x 3 zabiegi + 1 zabieg GRATIS
Cena w pakiecie: 165 zł

pH Formula MELA na przebarwienia
350 zł x 3 zabiegi + 1 zabieg GRATIS
Cena w pakiecie: 262,5 zł

LASER frakcyjny EMERGE na okolicę oczu
300 zł x 3 zabiegi + 1 zabieg GRATIS
Cena w pakiecie: 225 zł

Karboksyterapia okolic oczu
140 zł x 3 zabiegi + 1 zabieg GRATIS
Cena w pakiecie: 105 zł

Zalecane odstępy między zabiegami: 1-14 dni
Pakiety promocyjne są płatne jednorazowo. Promocje nie łączą się z innymi pakietami. Promocja można zakupić październik-listopad. Czas na wykorzystanie pakietów do 15 grudnia 2020r.