04 lut

Bezbolesna depilacja laserowa Motus AX

#depilacja laserowa

Najlepszy laser do depilacji we Wrocławiu – Motus AX jest dla Ciebie w Bionice Urody, laser aleksandrytowy do usuwania niechcianego owłosienia z systemem moveo zrewolucjonizował rynek depilacji laserowej na całym świecie. Włoska firma DEKA, pionier w laseroterapii zaproponował zupełnie nowe spojrzenie na temat depilacji laserowej.

Laser do depilacji we Wrocławiu – Motus AX

Bionika Urody jako jedna w pierwszych miała zaszczyt pracować na tym wspaniałym laserze. Jako pierwsi w tej części Polski mogliśmy oferować swoim gościom bezbolesną depilację laserową. Absolutny przełom na rynku medycyny estetycznej. Pełen komfort w zabiegu, który do tej pory był bolesny. Ból został ograniczony do minimum. Zabieg niesie pewien dyskomfort na takich okolicach jak depilacja laserowa bikini głębokie, depilacja laserowa karku. Maksymalne odczucia porównuje się do włoska wyrwanego pensetą i ograniczone są do niewielkiego miejsca.

Laser do depilacji Motus AX

Laser aleksandrytowy Motus AX dzięki systemowi MOVEO – głowicy w ruchu, która rozkłada określoną energię na polu 10 na 10 cm jest wyjątkowo bezpieczną depilacją laserową. Laser Motus AX jest bezbolesny na takich partiach jak depilacja laserowa pach, depilacja laserowa pachwin, depilacja laserowa nóg, depilacja laserowa rąk, depilacja laserowa pleców i klatki piersiowej. Jak to możliwe?Rozłożenie energii w polu minimalizuje ryzyko odczuć i poparzeń do zera. Laser Motus AX podaje małą energię na skórę, co stanowi o jego wysokim bezpieczeństwie i niskiej bolesności. A co ze skutecznością?

Laser Motus AX to obecnie najskuteczniejszy laser do depilacji. Po pierwsze laser Motus AX to laser aleksandrytowy, najbardziej skuteczny laser do usuwania owłosienia, jaki kiedykolwiek został stworzony. Pierwsze lasery, które powstały z myślą o pozbywaniu się niechcianego owłosienia to właśnie lasery aleksandrytowy, absolutne bestie, diabelsko skuteczne lasery, które niegdyś niosły ze sobą powikłania w postaci poparzeń. Dzięki obniżeniu energii laser stał się wyjątkowo skuteczny. Ale jak to możliwe? Jak mała energia może usunąć owłosienie?

System MOVEO lasera Motus AX DEKA to dynamiczne przesuwanie głowicy w określonym polu. Wielokrotne naświetlenie tego samego punktu małą energię i oddaloną w czasie, powoduje jej kumulację. Zwielokrotnienie energii niszczy cebulkę włosa i usuwa owłosienie. Natomiast odpowiednie rozłożenie energii w czasie daje możliwość tkankom do relaksacji termicznej. Dzięki systemowi MOVEO laser Motus AX jest skuteczny, bezpieczny i bezbolesny.

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, umów się na depilację laserową Motus AX W Bionice Urody. Usuń niechciane owłosienie i ciesz się gładką skórą.