Cosmetics27 francuski ratunek skórze

NOWOŚĆ w Bionice Urody i na naszym rynku. Zupełnie nowe podejście do pielęgnacji. Francuskie naturalne kosmetyki COSMETICS27 już dostępne w Bionice Urody.

Nareszcie są! Kosmetyki nawilżające, antyoksydacyjne, gojące, z probiotykami, które dbają o tzw. czwartą warstwę naszej skóry czyli MIKROBIOM, czyli to dzięki czemu skóra zachowuje zdrowie i urodę.

Mówili niemożliwe, że się nie da. Ale już są. Probiotyki, prebiotyki, postbiotyki w kremie. Nareszcie mamy możliwość ratowania naszej skóry przez odbudowę jej mikrobiomu. 

 

CZAS ZADBAĆ O CERĘ z naturalnymi wyciągami roślinnymi i probiotykami. CZAS ZADBAĆ O GOJENIE SKÓRY, o jej zdrowie.

Francuskie kosmetyki Cosmetics 27 to linia czystych, naturalnych kosmeceutyków, stworzona przez farmaceutkę Michèle Evrard i wykonana z aktywnych składników pochodzenia roślinnego o dużej mocy. Linia skupia się na regeneracji skóry jako zasadzie długowieczności począwszy od 27 roku życia. Wszystkie produkty są zasilane przez Centella Asiatica, ajurwedyjską roślinę leczniczą słynącą z właściwości leczniczych dla skóry.

W niektórych częściach Azji Centella Asiatica nazywana jest „rośliną długowieczności”. Znany również jako Tiger Grass, Gotu Kola, Pegaga lub Indian Pennywort, jest używany od ponad 3000 lat w tradycyjnych lekach i terapiach w Indiach i Azji. Roślina rośnie naturalnie w regionach tropikalnych i jest uprawiana na wyspie Madagaskar. Co ciekawe, to ostatnie pochodzenie zawiera najbardziej wyjątkowe stężenie aktywnych cząsteczek i dlatego jest źródłem, z którego korzysta Michèle w swoich formułach. Wszystkie produkty  COSMETICS27 zawierają „roślinę długowieczności” jako markowy składnik przeciwstarzeniowy, regeneracyjny.

Michèle Evrard jest autorem pomysłowych kompozycji. Wydajna formuła to nie tylko stężenie składników, ale także ich struktura. Konsystencje produktów są niesamowite. Pewnie nie mieliście jeszcze z takimi do czynienia. Produktu do pielęgnacji zużywa się bardzo mało, są super wydajne, bo produkty jakby roztapiały się na skórze i w nią wchłaniały. Ale jak nasza kosmetolog Ada powiedziała, nie tak tylko od zewnątrz. To nawilżenie czuć ze środka – o produkcie MASK27.

Zanim wprowadzimy do sprzedaży nowe kosmetyki, zaczynamy je testować na sobie oraz jeśli mamy taką możliwość na Was, dzieląc się próbkami. Nasze klientki, które testowały produkt Aneta, Iza, Magda, mówią zgodnie – obłęd. Próbujemy przegryźć francuską cenę, ale patrząc na jakość produktu, wydajność i jak skóra kocha te produkty, to bierzemy to.

Produkty Cosmetics27 łączą najnowsze innowacje i badania nad naturalnymi składnikami z zaawansowanymi technologiami formułowania. MISJA PRODUKTU:
spowolnienie starzenia poprzez stymulację regeneracji i naprawy skóry,
zmniejszenie stanu zapalnego skóry i zapobieganie procesowi utleniania – bardzo ważna antyoksydacja, tak bardzo jeszcze przez nas niedoceniana.
utrzymanie i ochrona integralności mikrobioty skóry, przypominamy, że już wyróżnia się czwartą warstwę skóry mikrobiom, czyli patrząc od skóry z głębi: tkanka podskórna, skóra właściwa, naskórek oraz mikrobiom (najbardziej zewnętrzna warstwa skóry),
zapewniają wysoką skuteczność i trwałe rezultaty przy zachowaniu równowagi skóry, czyli dbają o zdrowie skóry, co za tym idzie naturalne jej piękno.

Michèle promuje koncepcję Integrative Skincare, w której skóra jest centralnym elementem naszego zdrowia. Michèle rozwija system pielęgnacji skóry mający na celu ochronę, zachowanie, poprawę i utrzymanie fizjologicznej równowagi skóry, zwanej „homeostazą”. Oznacza to pracę nad podstawowymi funkcjami skóry, aby zapewnić to, czego potrzebuje lub czego jej brakuje, zmniejszyć stres i stany zapalne oraz promować optymalną funkcjonalność skóry. Holistyczne, zintegrowane podejście do skóry wymaga osobistego zaangażowania i dbania o siebie. Czy to poprzez styl życia, jedzenie, świadomość ekologiczną, radzenie sobie ze stresem czy inne czynniki, nasza skóra jest odzwierciedleniem naszego życia.

Twórczyni marki Cosmetics 27 (farmaceutka Michele Evrard) w swoich badaniach koncentruje się przede wszystkim na procesach starzenia i regeneracji oraz stanach zapalnych. Zdaniem Michèle Evrard odpowiednia profilaktyka oraz prawidłowy stan mikrobiomu to warunek piękna, zdrowia i młodości skóry. To podejście, które absolutnie w Bionice Urody wyznajemy. Zdrowa, naturalnie piękna skóra.

Kup cudowne preparaty COSMETICS27 w Bionice Urody