27 lut

Depilacja laserowa KROK PO KROKU

#depilacja laserowa

Jak przygotować się do depilacji laserowej? Przebieg zabiegu depilacji laserowej KROK PO KROKU

Jeśli masz wątpliwości co do depilacji laserowej, jeśli boisz się depilacji laserowej, to mam rozwiązanie idealne – bezbolesna depilacja laserowa Motus AX we Wrocławiu, tylko w Bionice Urody. Bezbolesna, wyjątkowo skuteczna i bezpieczna. Absolutny przełom w depilacji laserowej na całym świecie od firmy DEKA, laser który pozwala zapomnieć o wszelkich obawach związanych z depilacją laserową. Zupełnie nowa technologia, pionier w nowoczesnej depilacji laserowej.

Jak wygląda zabieg depilacji laserowej Motus AX?

Zabieg rozpoczyna się wypełnieniem kwestionariusza, który pozwala wykluczyć przeciwwskazania do zabiegu depilacji laserowej. Kosmetolog odpowiada na wszelkie wątpliwości klienta związane z zabiegiem.

Na zabieg należy przyjść z przygotowaną okolicą, czyli czystą i ogoloną. Na okolicy poddanej depilacji laserowej nie powinno być nałożonych tego dnia żadnych preparatów, skóra powinna być czysta, zwłaszcza od dezodorantów, balsamów z drobinkami, maści, perfum. Włosy muszą być dokładnie ogolone maszynką, nie wolno usuwać włosów chemicznymi kremami czy metodami, które mogłyby usuwać cebulki włosów.

Depilacja laserowa bikini przebiega w komfortowych warunkach, w zamkniętym gabinecie. Klient ma na sobie podczas całego zabiegu jednorazową bieliznę. Polecamy pełną depilację bikini łącznie z tyłem między pośladkami, który wykonuje się w pozycji leżącej na brzuchu. Zabieg jest niemal bezbolesny. Odczuwany jest niewielki dyskomfort, porównywany do mrowienia w głębi mieszków włosowych.

Okolicę poddaną zabiegowi dzielimy na odpowiednie części, pola w których poruszamy się głowicą. Pola to mniej więcej obszar 10×10 cm. Głowica lasera szybko porusza się polu, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny. Dawniej impulsy lasera były oddawane metodą stemplową, przez co zabieg był bolesny, bo w danym miejscu była oddawana maksymalna energia. Obecnie w najnowocześniejszym laserze Motus AX energia jest mniejsza, dzięki czemu zabieg jest bezbolesny, a jej wielokrotne nałożenie w czasie skutecznie usuwa włosy. To nowatorskie podejście to depilacji laserowej pozwoliło na nowo otworzyć umysły i wciąż rozwijać się zabiegom laseroterapii, stawiając za priorytet bezpieczeństwo zabiegu przy maksymalnej skuteczności.

Jeśli wciąż się zastanawiasz nad depilacją laserową, to właśnie jest czas dla ciebie. Czas nowoczesnej, bezpiecznej i skutecznej depilacji laserowej – Motus AX.