DEPILACJA LASEROWA W PIGUŁCE

DEPILACJA LASEROWA LATEM

Depilację laserową można wykonywać przez cały rok. Lato nie jest przeciwwskazaniem do depilacji laserowej, chyba że Twoja skóra jest świeżo opalona. Zawsze włoski muszą być ciemniejsze od skóry.
Nie musisz zapuszczać włosków do zabiegu laserowego usuwania owłosienia. Podczas całej serii możesz swobodnie skracać włoski kiedy chcesz za pomocą maszynki do golenia. Do zabiegu włoski również należy ogolić maszynką.
 
Depilacja laserowa BIKINI odbywa się w jednorazowej bieliźnie na fotelu kosmetycznym. Nie posiadamy fotela ginekologicznego. Zabieg przeprowadzany jest w komfortowej, miłej atmosferze za zamkniętymi drzwiami.

Zabieg depilacji laserowej należy zaplanować przed zrobieniem TATUAŻU

Na partii, na której jest już wykonany tatuaż depilacja laserowa jest niemożliwa. A jeśli masz mocne owłosienie, które będzie przykrywać tatuaż, rozważ depilację laserową przed zrobieniem tatuażu.

Czy depilację laserową można wykonywać przy częstych infekcjach miejsc intymnych?

Zabieg depilacji laserowej wykonuje się ze wskazań zdrowotnych przy nawracających infekcjach miejsc intymnych oraz częstych zapaleniach pęcherza. Zabieg zaleca się wykonać u partnera, aby wyeliminować czynnik drażniący partnerkę.

DEPILACJA LASEROWA NA WRASTANIE WŁOSKÓW 

Zabieg można wykonać, nawet jeśli dochodzi do wrastania włosków. Zaleca się również wykonanie depilacji laserowej dla osób, które posiadają stany alergiczne po innych rodzajach depilacji.

DEPILACJA LASEROWA DLA SPORTOWCÓW

Depilacji laserowej poddają się sportowcy, kulturyści. Niektóre sporty jak kolarstwo, pływanie, gimnastyka artystyczna, pole dance, siatkówka kobiet…. wymagają gładkiego ciała, pełnej gotowości, estetyki a ciągłe golenie powoduje podrażnienia. Dodatkowo wszystkie sporty urazowe, ewentualne rany łatwiej zaopatrzyć i łatwiej się goją na skórze bez włosów.
 
Jeśli zastanawiasz się od jakiego wieku można wykonać zabieg, to nie ma dolnej granicy wieku. Osoby niepełnoletnie muszą stawić się na zabieg z opiekunem prawnym. Wtedy wspólnie podejmujemy decyzję dotyczącą depilacji laserowej.