26 wrz

Dermapen EXO-SKIN

#zabiegi

DERMAPEN 4 EXO-SKIN we Wrocławiu absolutna rewolucja rynku anti-age. Pierwszy zabieg na świecie z potencjałem odwrócenia starzenia…

We wrześniu 2022 to właśnie w Polsce nastąpiła światowa premiera zabiegu EXO-SKIN od Dermapen 4. Nie wszyscy są pewnie świadomi, że sam zabieg Dermapen jest jednym z najpopularniejszych zabiegów odmładzających na świecie. W samej Warszawie znajdziecie blisko 200 miejsc, gdzie wykonacie ten zabieg. We Wrocławiu DERMAPEN 4 wykonacie w ponad 50 miejscach, wliczając wszystkie generacje urządzenia, także te starsze.
A premiera zabiegu EXO-SKIN nastąpiła, nie w Australii (skąd pochodzi urządzenie), ani w żadnym innym kraju, to właśnie POLSKA została wyróżniona palmą pierwszeństwa, z czego ja jestem bardzo dumna.

Nowy zabieg EXO-SKIN to innowacyjna terapia regeneracyjna z wykorzystaniem EZGOSOMÓW, o niesamowitym potencjale odmładzającym i regeneracyjnym.

Co to są EGZOSOMY – to substancja pozyskiwana z ludzkich mezenchymalnych komórek macierzystych, pobieranych z ludzkiego łożyska, a dokładniej z żelu Whartona. Egzosomy to pęcherzyki zewnątrzkomórkowe, wydzielane przez komórki macierzyste. Te pęcherzyki odpowiedzialne są za przenoszenie i dostarczanie informacji biologicznej, czyli za komunikację. A dostarczone do skóry, komunikują do naszych komórek – fibroblastów, żeby produkowały więcej kolagenu, tzw. włókien młodości. Zabieg reguluje procesy komórkowe, zastępuje starzejące się komórki macierzyste, nowymi. Poprawa w komunikacji skóry oznacza zdrową i piękną skórę. Wiele problemów skórnych wywodzi się z zaburzenia komunikacji, jak na przykład przebarwienia. Czy to znaczy, że czeka nas nowa era w medycynie estetycznej? Zdecydowanie TAK.

Zabieg Dermapen 4 EXO-SKIN to nowe możliwości biostymulacji skóry najdoskonalszymi substancjami, jakie możemy sobie wymarzyć. Będziemy mogły odmładzać, regenerować, wyciszać skórę i wprowadzać ją w homeostazę. Aż chce się powiedzieć, że zdrowa i piękna skóra będzie na wyciągnięcie ręki. Jednak taka terapia będzie kosztowna.

Dla kogo dedykowany jest zabieg Dermapen EXO-SKIN?
Potencjał zabiegu jest olbrzymi. Egzosomy wykorzystuje się w bliznach po trądziku, przebarwieniach, trądziku różowatym, także w łysieniu.  Zabieg posiada niesamowite właściwości odmładzające, zwłaszcza w przypadku skór dojrzałych, które są osłabione i same nie posiadają tak dużych zdolności regeneracyjnych. Egzosomy otwierają nowe możliwości, niezalenie od wieku i stylu życia.

DERMAPEN EXO-SKIN dzięki wykorzystaniu oryginalnego urządzenia do nakłuwania skóry – Dermapen 4 dostarczy aż 13 mld 413 mln egzosomów tylko w czasie 1 sekundy pracy urządzenia. W czasie 1 minuty do skóry dostarczy ponad 800 mld egzosomów. Niesamowity potencjał do wykorzystania. Jednak już tutaj wspomnę, aby w pełni wykorzystać potencjał takiego zabiegu pamięta, aby nie przyjmować NLPZ przed i po zabiegu.

Ile zabiegów EXO-SKIN Dermapen należy wykonać?
Seria zabiegowa składa się z 4-6 zabiegów w odstępach co 4-6 tygodnie. Nieodłącznym elementem terapii jest codzienne stosowanie serum od Dp Dermaceuticals EXO-SKIN.

Moim zdaniem rynek medycyny estetycznej zmienia się na naszych oczach. Ja medycynę estetyczną podzielę na dwie drogi:
– korekta/ zmiana wygląda za pomocą popularnych wypełniaczy z kwasem hialuronowym oraz toksyny botulinowej,
– regeneracja i poprawa jakości skóry, odmładzanie, czyli to co my robimy w Bionice Urody.

Nareszcie idziemy w stronę regeneracji skóry i wykorzystywania jej potencjału do samoregeneracji. Egzosomy to przełom w odmładzaniu. To zabieg, który wyprzedzi znane nam do tej pory metody. Barierę może stanowić cena EXO-SKIN, lecz jeśli zrozumiemy, że mamy w zasięgu ręki „eliksir młodości”, to wkrótce świat oszaleje. Czekamy na efekty, EXO-SKIN nie zawiedź nas.