EGZOSOMY

Najpopularniejszy zabieg odmładzający ostatniego roku – EGZOSOMY

Uwaga, nie wszystko złoto co się świeci. Czyli jak nie dać się nabrać na roślinne egzosomy.

Co to są EGZOSOMY?

Egzosomy są to nanopęcherzyki pochodzące z komórek macierzystych. Stosowanie komórek macierzystych pochodzenia ludzkiego w EUROPIE jest zabronione. Dlatego nauka “wycisnęła soczek” z komórek macierzystych i uzyskała “ELIKSIR MŁODOŚCI”, czyli egzosomy.
 
EGZOSOMY mogą pochodzić z różnych źródeł, z roślin, od zwierząt lub te z najwyższym potencjałem odmładzającym – LUDZKIE EGZOSOMY, bo “pasują” żeby zadziałać, odmłodzić, naprawić, zregenerować.

W Bionice Urody wykorzystujemy najwyższej jakości produkty, a więc pochodzenia ludzkiego.

Skąd czerpać egzosomy? Gdzie jest ich najbogatsze źródło? EGZOSOMY LUDZKIE można pobierać z różnych źródeł. Najlepszym źródłem EGZOSOMÓW jest LUDZKA PĘPOWINA, pobierana podczas porodu, a dokładnie GALARETA WHARTONA. To stąd pochodzi ELIKSIR MŁODOŚCI. Inne produkty go próbują naśladować, a nikt nie lubi podróbek. Więc jeśli decydujesz się na EGZOSOMY, zapytaj skąd pochodzą. Dobra odpowiedź jest jedna – GALARETA WHARTONA z pępowiny ludzkiej jest najbogatszym źródłem egzosomów o najwyższym potencjale regeneracyjnym.
 
Egzosomy poprawiają jakość skóry, odmładzają. Jednak największy potencjał w egzosomach, to leczenie wielu problemów skórnych.
 
Egzosomy wykorzystujemy w trakcie zabiegu mikronakłuwania oraz w pielęgnacji domowej. Serum z egzosomami to obecnie koszt 1500 zł za 30 ml, a cena wciąż rośnie. Zabieg nakłuwania z egzosomami to 1800 zł. Cena ogranicza dostępność zabiegu, jednak efekty pozostają w zasięgu dla zaangażowanych i zdeterminowanych na zmiany, nowej pięknej skóry.
 
Sprawdź czy zabieg jest obecnie dostępny i poczuj nową jakość skóry