09 lut

HYLA ACTIVE Dermapen

#zabiegi

Mezoterapia igłowa z kwasem hialuronowym DERMAPEN HYLA ACITVE Wrocław

Z wiekiem naturalne zasoby kwasu hialuronowego zaczynają maleć. Powoduje to wysuszanie skóry, utratę jędrności i w konsekwencji powstawanie zmarszczek.

Odpowiedzią na naturalny proces starzenia zachodzący w naszej skórze jest zabieg DERMAPEN HYLA ACTIVE – w którego składzie jest najwyższe stężenie opatentowanego HYLA FUSE™ Complex – kwasu hialuronowego zastosowanego w protokołach DERMAPEN.

Dlaczego HylaFuse ™ Complex jest tak wyjątkowy?
Kompleks jest tak skuteczny, że jest w stanie dostarczyć inne aktywne składniki do głębszych warstw skóry. Kompleks HylaFuse ™ kontynuuje dostarczanie wody i składników aktywnych do skóry właściwej do ośmiu godzin po aplikacji, nawet w przypadku bardzo odwodnionej skóry.

Kwas hialuronowy wykorzystywany do produkcji większości kosmetyków dostępnych na rynku jest zbudowany ze zbyt dużych cząsteczek, które nie przenikają skutecznie przez skórę – tym samym nie wpływając na nią korzystnie.

Sekret HYLA FUSE™ Complex

Bioinżynierowie Dermapen World zadbali o to, aby kompleks HylaFuse™ miał możliwość przeniknięcia przez barierę naskórka i dotarcia do głębokich warstw skóry. Składa się on z trzech różnych rozmiarów cząsteczki hialuronianu, które współpracują ze sobą w celu poprawy skóry. Jak to się odbywa?
Największa cząsteczka znajduje się na powierzchni skóry i działa jak bariera ochronna, podczas gdy cząsteczka średniej wielkości zapewnia dłuższe zatrzymywanie wilgoci w górnych warstwach skóry. Najmniejsza z nich połączona jest z substancjami czynnymi biologicznie jak prowitamina B5, peptydy miedzi i cynk, zdolnymi do głębokiego wnikania w skórę, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

Dlaczego KWAS HIALURONOWY jest tak potrzebny w naszej skórze?

  • Wypełnia przestrzenie między komórkami, kolagenem i elastyną, aby skóra była bardziej jędrna i elastyczna.
  • Utrzymuje nawilżenie wszystkich warstw skóry, kontrolując zawartość wody, aby skóra była głęboko nawilżona.
  • Zwiększa elastyczność skóry, tworząc stabilną podstawę dla komórek, która pomaga skórze wyglądać świeżo i promiennie.

Umów się online na zabieg mezoterapii igłowej z kwasem hialuronowym DEPMAPEN HYLA ACTIVE, protokołem od Dermapen z najwyższym stężeniem HYLA FUSE Complex.

źródło: dpderm.pl/blog