Jak wybrać dobry krem?

Wchodzisz do Bioniki Urody i widzisz uśmiechnięte kosmetolożki, piękne wnętrze i półki uginające się od dobrych kremów. To wszystko dla Ciebie, aby wizyta u nas była przyjemna i skuteczna. Dbamy o Was od początku do końca, a także kiedy od nas wychodzisz – bo już zaczynasz zmieniać swoje nawyki i używać dobrej pielęgnacji domowej, która przyspiesza nas do osiągnięcia wymarzonej pięknej skóry.

Dlaczego nasze kremy są tak dobre? i dlaczego nigdzie indziej nie kupisz tak dobrego kremu?

Bo dobieramy go dokładnie do Twoich potrzeb, do Twojej skóry. Twoją skórę obserwujemy już od wejścia, sprawdzamy jak się trzyma na Twojej skórze makijaż, jak skóra reaguje na wodę, oczyszczanie, peeling, jak reaguje na kwasy. Jak długo się wycisza, czy puchnie. Wybieramy odpowiednią drogę i plan pielęgnacji. Obserwujemy choroby dermatologiczne, stany zapalne na skórze, które są podłożem do destrukcji skóry i możemy na nie natychmiast reagować. Słuchamy Cię, co mówisz o swojej skórze, na co narzekasz i jakich efektów oczekujesz.

To skoro już mamy możliwość tak dokładnego poznania Twojej skóry, to możemy dobrać teraz odpowiednią pielęgnację.

Nie wybieramy tylko substancji aktywnych. Wybieramy taką pielęgnację, która wiemy, że się sprawdzi. Bo każdy kosmetyk, który stoi na półce w Bionice Urody testujemy na sobie. Otwieramy produkt i sprawdzamy go na skórze, każdej z naszych kosmetolożek – wiemy jak zachowa się na skórze delikatnej, mieszanej, tłustej, grubej, suchej – bo każda z nas ma inną skórę.

Zaufaj naszej wiedzy i doświadczeniu. Pozwól sobie pomóc. KUP PIELĘGNACJĘ w Bionice Urody.