Kobiece ciało, piękne w każdym rozmiarze dzięki endermologie

Idzie wiosna i czas rozpocząć zabiegi antycellulitowe. Czas na zabiegi kształtujące sylwetkę. Nadchodzi czas walki z cellulitem.

Na wiosnę czas zadbać o swoją sylwetkę. Więcej słońca mobilizuje nas do działania. Pragniemy wyglądać pięknie w każdym stroju. Jak to zrobić? Nie odchudzaj się. Dbaj o to co masz. Bądź piękna w każdym rozmiarze. Bo względu na to czy nosisz rozmiar 34 czy 44 problem ciała jest wciąż ten sam – wiotkość. Piękne ciało to gładka skóra, jędrna i napięta. Ten efekt osiągniesz z Endermologią Alliance od LPG, redukcja cellulitu, ujędrnienie skóry, redukcja obrzęków, nadmiernie zlokalizowana tkanka tłuszczowa.

100% naturalna metoda stymulacji skóry, której efekty potwierdzają badania kliniczne. Przyjemny zabieg masażu za pomocą urządzenia zakończonego opatentowanymi rolkami, które masują skórę, zasysając ją według specjalnie dobranych programów.

Kobiety – wygląd ich skóry, ciała silnie stymulowany jest przez hormony. Natura sprzyja pojawieniu się cellulitu, obrzęków, miejscowemu gromadzeniu się tkanki tłuszczowej. Dlatego aby cieszyć się nienaganną sylwetką, należy wciąż nad nią pracować – dietą, ruchem i zabiegami, jak endermologia LPG.

Endermologie Alliance od LPG to niesamowite efekty w krótkim czasie. To przyjemny czas dla ciebie, kiedy dbasz nie tylko o swoją sylwetkę, ale też zdrowie psychiczne. Endermologie Alliance to czas dla Ciebie. Zabieg masażu odbywa się w przyciemnionym gabinecie przy dobrej muzyce, która pozwoli ci się prawdziwie zrelaksować. Bo dbanie o siebie to nie tylko ciało, ale i relaks dla twojego umysłu.

Badania kliniczne Endermologie Alliance. Tylko Alliance gwarantuje wyniki poparte badaniami klinicznymi:
– 67% kobiet zauważyło wygładzenie cellulitu, tzw. skórki pomarańczowe po kilku zabiegach,
– 71% kobiet zauważyło zwiększenie jędrności skóry po kilku zabiegach,
– 99% kobiet zauważyło efekt wygładzenia skóry po 12 sesjach,
– 82% kobiet zauważyło efekt ujędrnienia skóry po 12 sesjach.

Poznaj promocyjne pakiety i znajdź swój nowy sposób na piękną sylwetkę:

10 zabiegów 40 minut 2000 zł + strój gratis
15 zabiegów 40 minut 2850 zł + strój gratis

Umów się online na www.moment.pl/bionika-urody