Skuteczne usuwanie blizn

Wiele osób szuka JAK USUNĄĆ BLIZNĘ we Wrocławiu, poszukując tematu LASEROWE USUWANIE BLIZN. 

Jak skutecznie usunąć bliznę? Szybko. Mam na myśli czas decyzji. Im szybciej zdecydujesz się na usuwanie blizny, tym większa szansa na sukces. Jak szybko? Od razu po ściągnięciu szwów.

Niestety często możecie usłyszeć podczas ściągania szwów, że najwcześniej można pracować z blizną po kilku, co najmniej po 3 miesiącach. Dlaczego? Bo wiele personelu medycznego, którzy na co dzień nie pracują z laserami, myślą o agresywnych urządzeniach, które niszczą skórę. Tutaj przytoczę bardzo mądre słowa: TO NIE LASER JEST AGRESYWNY, TYLKO PARAMETRY. Czyli wszystko zależy od operatora, który prowadzi zabieg. Dobry laser to tylko część sukcesu, ogromne znaczenie ma wiedza operatora oraz czas w jakim zaczniemy pracować z blizną. 

Ile zabiegów należy wykonać, aby skutecznie usunąć bliznę?
Bliznę można redukować, poprawiać jej wygląd,, czyli zmniejszać jej widoczność na skórze. Jednak żadna metoda nie będzie jej usuwać. Blizna to trwale zmieniona tkanka. Im więcej zabiegów wykonasz, tym lepszy osiągniesz efekt. A ile optymalnie wykonać zabiegów do osiągnięcia satysfakcjonującego efektu? Wszystko zależy od umiejscowienia blizny, zastosowanej pielęgnacji, suplementacji, indywidualnych predyspozycji do gojenia, jednak złotym standardem jest wykonanie około 6 powtórzeń. O odstępach decyduje kosmetolog prowadzący terapię.

Poniżej na zdjęciu blizna po chirurgicznym usunięciu znamienia w skrzydełku nosa. Ilość wykonanych zabiegów 4.