Matowy, lekki krem z filtrem UV

Odwieczny problem, jak skutecznie chronić skórę przed słońcem?

Tylko niektórzy z Was stosują kremy z filtrem UV przez cały rok. Zdecydowana większość osób właśnie teraz zaczyna szukać idealnego kremu z filtrem przeciwsłonecznym. Co roku sięgacie po nowy produkt i wciąż szukacie?

Mamy dla Was rozwiązanie. Nasze poszukiwania idealnego kremu z filtrem przeciwsłonecznym dobiegły końca, kiedy poznałyśmy produkt – krem ochronny, który nakładamy po Dermapenie. Krem od DP Dermaceuticals Cover Recover oparty na najnowszej technologii pielęgnacji skóry, wyjątkowy, oddychający podkład medyczny SPF30.PA+++ zapewnia doskonałe chłodzenie, nawilżenie i właściwości gojące skórę. Redukuje stan zapalny i rumień, chłodzi leczony obszar skóry, odżywia i nawilża oraz kryje i wygładza cerę oraz drobne zmarszczki.

Krem od DP Dermaceuticals Cover Recover jest lekki i matowy, chroni przed słońcem  SPF30, a dodatkowo może służyć jako krem nawilżająco-gojący, krem z filtrem oraz PODKŁAD w jednym. Piękny kolor IVORY wtapia się w skórę i kryje niedoskonałości. Sprawdza się na co dzień, zwłaszcza w mieście gdzie potrzebujesz idealnie wyglądać. Wybierz swój krem z filtrem z kolorem lub bez.

Kup IDEALNY KREM z filtrem SPF30 w Bionice Urody i chroń skórę przed słońcem.