Medik8 poznaj kosmetyki, które pokochałyśmy

Medik8 jest brytyjską marką kosmetyków profesjonalnych. Istnieje na rynku od ponad 40 lat. Dzięki wiedzy i doświadczeniu zespołu biochemików i farmaceutów Medik8 tworzy receptury profesjonalnych dermokosmetyków zgodnie z Kosmetyczną Dyrektywą Unii Europejskiej. Dzięki ekologicznej technologii tworzenia produktów o najwyższej tolerancji i bezpieczeństwie stosowania, Medik8 zyskał miano pioniera “zielonej kosmetologii”.

Produkty Medik8 przeznaczone są do pielęgnacji cery trądzikowej, starzejącej się, naczyniowej, skłonnej do przebarwień oraz przesuszonej. 

Formuła preparatów Medik8 jest wolna od konserwantów, sztucznych środków zapachowych, barwników, detergentów czy mydła. W swoich recepturach zawierają wyłącznie składniki biodostępne, a wszystkie opakowania produktów nadają się do recyklingu. Produkty Medik8 mogą być stosowane przy najbardziej wrażliwych skórach, skłonnych do alergii i podrażnień.

 

Najważniejszą misją Medik8 jest pomóc Ci osiągnąć Piękną Skórę

 

W jaki sposób? W 2009 r. Medik8 opracował filozofię CSA. Niewiarygodnie proste i oparte na nauce – po prostu działa. Metoda CSA staje się coraz bardziej powszechna z dnia na dzień. Filozofia CSA to
C – witamina C na dzień
S – SPF krem z filtrem UV
A – witamina A na noc

Postępując zgodnie z filozofią CSA, jeśli dbasz o swoją skórę i postępujesz zgodnie z prostą poradą Medik8, uważamy, że możesz mieć 40 lat, gdy masz 50 lat.

 

WITAMINA C

Stabilne formy witaminy C od Medik8 zapewniają wszechstronną ochronę antyoksydacyjną, dla każdego rodzaju skóry. Witamina C stymuluje produkcję kolagenu i blokuje rozwój pigmentu. Zastosuj witaminę C rano jako całodzienną tarczę miejską przeciwko codziennym czynnikom środowiskowym, które mogą powodować starzenie się skóry, spowodowane przez wolne rodniki. Chroń swoją młodość z witaminą C.

 

KREM Z FILTREM UV

Szacuje się, że 80% starzenia się skóry jest spowodowane przez słońce. Nawet w pochmurny dzień, nadal dociera do Twojej skóry około 50% promieniowania UV. Noszenie wysokiej jakości ochrony przeciwsłonecznej każdego dnia jest podstawą młodzieńczej cery.

Medik8 ma gamę lekkich, ale potężnych filtrów przeciwsłonecznych, które chronią i odżywiają skórę. Nie martw się, zaawansowane technologicznie filtry przeciwsłoneczne Medik8 nie są lepkie i tłuste jak te używane na plaży. Przyjemnie lekkie konsystencje z łatwością nosi się za dnia, stanowią idealną bazę pod makijaż.

 

WITAMINA A

Jako eksperci w witaminie A, Medik8 opracował szeroką gamę produktów na noc, aby odmłodzić skórę podczas snu. Witamina A jest obecnie najważniejszym składnikiem przeciwstarzeniowej pielęgnacji skóry. Ma wiele korzyści dla skóry, w tym przyspieszenie odnowy komórkowej, rozjaśnienie skóry, poprawę nawilżenia i zmniejszenie produkcji sebum. Ważne jest, aby witamina A była ustabilizowana. Aby zapewnić maksymalną moc przy minimalnym podrażnieniu, Medik8 zastosował technologię powolnego uwalniania Time Release, jak te stosowane w najlepszych lekach. Witamina A jest uwalniana stopniowo podczas snu. Regeneruje skórę i odmładza.

 

Medik8 jest dumny ze swoich kosmetyków, gdyż są pionierami najnowocześniejszych technologii w dziedzinie pielęgnacji skóry. Dokładne badania i skrupulatne testy produktów, pomagają znaleźć idealny produkt.