05 kwi

Nowe technologie – emocje po szkoleniu ITP

#zabiegi

Jesteśmy po 3 dniach intensywnych szkoleń, które prowadziła dla nas Małgorzata – wspaniała kobieta, która łączy w sobie ogromną wiedzę i pasję, myśl inżynieryjną i wiedzę co najmniej fizyka kwantowego. 3 dni szkoleń dla 3 nowych technologii od ITP:

Teraz na północy Wrocławia odnajdziesz swoją kosmetyczkę, która wykona Ci lifting bez skalpela, odkryje sekret młodej skóry gwiazd, wykona terapię anti-age – Zaffiro lub laser Emerge a może bezinwazyjny Alliance?  Zespół kosmetologów doradzi Ci, które technologie wybrać, jak je połączyć i dobierze odpowiednią pielęgnację aby utrzymać efekt młodej skóry.

Zaffiro daje natychmiastowy efekt tu i teraz. Jest to pierwszy termolifting, który możemy wykonać nawet przy cerze naczyniowej. Urządzenie chłodzi skórę – podgrzewa – chłodzi. Od razu zabiera temperaturę ze środka skóry, dzięki czemu skóra nie jest nawet zaczerwieniona. Efekt? Niesamowity! Nie uwierzysz, póki sama nie zobaczysz – uniesienie skóry, zagęszczenie. Spróbuj uszczypnąć skórę po i przed Zaffiro – efekt piorunujący. Zabieg najczęściej wykorzystuje się na TWARZ, szyję, DEKOLT, PIERSI, DŁONIE, wiotki pociążowy brzuszek, wiotką skórę nad kolanami czy bryczesy i pelikany.

ODCZUCIA: zabieg jest bezbolesny, wyczuwalne jest wyraźne ciepło.

EMERGE laser frakcyjny nieablacyjny to niesamowita siła w niewielkim urządzeniu. Dzięki frakcyjnemu – wybiórczemu uszkodzeniu (mniej jednak odczuwalnemu dla organizmu) stopień regeneracji jest bardzo wysoki. Skóra się przebudowuje do 3 miesięcy od zabiegu, efekt końcowy widoczny jest po 3-4 miesiącach. W tym czasie zachodzi remodeling skóry – dochodzi do produkcji nowych włókien kolagenu i elastyny, zmarszczki, blizny stają się wypłycone, mniej widoczne.

Laser frakcyjny obkurcza ujścia gruczołów łojowych, zagęszcza skórę i spłyca blizny. Jest to idealny zabieg dla cer, które borykały się z trądzikiem pospolitym. Czy wiesz, że gruczoły łojowe w skórze rozrastają się i rozpychają włókna skóry? Kiedy gruczoł łojowy, po normalizacji wraca do mniejszej objętości, głęboko w skórze pozostaje ubytek, dlatego cery potrądzikowe wyglądają na starsze, są rozciągnięte. Teraz mamy rozwiązanie tego problemu – laser Emerge.

ODCZUCIA: zabieg niesie dyskomfort, odczuwane są małe igiełki wchodzące do skóry, odczucia nasilają się w miejscach kości.

ENDERMOLOGIE ALLIANCE od LPG to mechaniczna stymulacja skóry ciała i twarzy. Zabieg na ciało trwa 40 minut i skupia się wyłącznie na problemie. Przed zabiegiem wykonujemy zdjęcia ciała i wspólnie oceniamy miejsca, które wymagają naprawy: boczki, brzuch, uda, bryczesy, miejsce pod pośladkiem, miejsce na kolanami, ramiona itp. Najczęściej są to uda i bryczesy. Wyobraź sobie 40 minut skupienia tylko w tych partiach – to cały sekret LPG. Tu nie masujemy całego ciała  i nie marnujemy czasu, a skupiamy się wyłącznie na problemie. Dodatkowo ALLIANCE posiada wiele programów pomocniczych, które odpowiednio zaplanowane przynoszą bardzo dobre efekty w krótkim czasie.

Alliance na ciało w Bionice Urody łączymy z KARBOKSYTERAPIĄ, z MEZOTERAPIĄ IGŁOWĄ i z ZAFFIRO. Holistyczne podejście, odpowiedni styl życia – ruch i dieta oraz zabiegi sprawią, że pokochasz swoje ciało. Pamiętaj jednak, że nic nie stanie się bez Twojego udziału. Żaden zabieg nie pomoże, jeśli Ty się nie zaangażujesz – zmień styl życia.

Alliance rozkochał Panie w stymulacji skóry twarzy. Teraz w 100% naturalnie możesz pobudzić produkcję kwasu hialuronowego nawet o 80%!!! Regularne zabiegi masażu twarzy to niemal podpisanie paktu z diabłem – naturalny efekt wypłycenia zmarszczek, rozświetlenia skóry i odmłodzenia. Zabieg łączymy z takimi technologiami jak KARBOKSYTERAPIA, MEZOTERAPIA IGŁOWA, KWASY.

Odczucia: relaks 🙂

Umów się na nowe technologie i pokochaj swoją skórę, uśmiechaj się spoglądając w lustro.