10 kwi

Nowe technologie w trosce o zachowanie naturalnego piękna: endermologia, zaffiro, emerge, karboksyterapia

#zabiegi

W dzisiejszych czasach kosmetologia daje nam do wyboru szeroką gamę metod wspomagających zachowanie naturalnego piękna i młodości, bez przysłowiowego pójścia pod nóż. Zanim sięgniesz po radykalne metody, wypróbuj nowe technologie, które pomogą ci skutecznie podkreślić i zachować twoje naturalne piękno.

Endermologia Alliance – oryginalny masaż podciśnieniowy od LPG

To doskonała metoda na walkę z cellulitem oraz redukcji miejscowych fałdów skórnych. Zabieg kształtuje sylwetkę, skupia się na wybranych partiach i skutecznie ujędrnia skórę. Zabieg jest bezinwazyjny i przyjemny. Endermologia LPG oddziałuje na tkankę łączną skóry. Podczas masażu specjalna głowica zasysa fałd skóry i masuje go, pobudzając metabolizm tkanki tłuszczowej i stymulując produkcję nowych włókien kolagenowych. Już po kilku tygodniach po serii zabiegów można zauważyć wzrost napięcia i elastyczności skóry, zmniejszenie cellulitu, zmniejszenie kłopotliwych stref i poprawę koloru skóry. Endermologia Alliance to również Enermologie Visage – masaż twarzy, który działa anti-age, pobudza produkcję kwasu hialuronowego, kolagenu i elastyny, poprawia kondycję skóry, dodaje jej świetlistości i zmniejsza pierwsze zmarszczki. Bądź regularna, ćwicz swoją skórę jak ciało i ciesz się młodym wyglądem.

Zaffiro – podczerwień na odmładzanie

Termolifting Zaffiro to zabieg, w którym urządzenie emituje promieniowanie podczerwone IR, które wnika w głąb skóry, podgrzewa włókna kolagenowe i obkurcza je, doprowadzając do wzrostu napięcia i poprawy elastyczności skóry. Zmarszczki zostają zmniejszone, a owal twarzy napina się. Zaffiro może być stosowany na całe ciało (w tym m.in. na zwiotczałą skórę brzucha po porodzie). Pierwsze rezultaty widoczne są już od razu po zabiegu, jednak na pełne trzeba poczekać kilka miesięcy – w tym czasie następuje przebudowa kolagenowa i poprawa struktury skóry. Zaffiro to pierwszy termolifting przeznaczony także dla skóry naczyniowej. Skóra po zabiegu jest natychmiast ujędrniona i nie jest zaczerwieniona.

Emerge – kompleksowa redukcja niedoskonałości

Laser frakcyjny Emerge redukuje niedoskonałości skóry, takie jak rozszerzone ujścia gruczołów łojowych, blizny potrądzikowe, drobne zmarszczki, a jednocześnie wygładza cerę i ujędrnia ją. Pobudza do dogłębnej regeneracji, pracuje głównie na rusztowaniu skóry. Laser w kontrolowany sposób uszkadza wybrane obszary naskórka i skóry właściwej w postaci siatki mikroskopijnych punktów (dzięki czemu regeneracja jest tak szybka i skuteczna). Natychmiast uruchamiają się naturalne procesy związane z gojeniem i regeneracją skóry, które prowadzą do odbudowy strukturalnej. Laser frakcyjny Emerge redukuje także rozstępy i blizny pooperacyjne. Jest szeroko stosowany w kuracjach odmładzających – profilaktycznie oraz na istniejące znaki czasu – wybiórczo na linie zmarszczek, które skutecznie redukuje. Jest fundamentem kosmetyki regeneracyjnej.

Karboksyterapia – dwutlenek węgla dla pięknej skóry

Zabieg polega na śródskórnym i podskórnym podawaniu niewielkich ilości czystego dwutlenku węgla, który przyspiesza produkcję nowych naczyń krwionośnych, dzięki czemu tkanka jest lepiej odżywiona, a zatem skóra staje się promienna. Dwutlenek węgla zwiększa przepływ krwi, stymuluje dotlenianie tkanek  oraz pobudza syntezę kolagenu i elastyny wzmacniając rusztowanie skóry, ale przede wszystkim uszczelniając ścianki naczyń krwionośnych. Jest to najlepszy zabieg dla cery naczyniowej. Skutecznie redukuje rumień i zapobiega jego tworzeniu. Jest to zabieg, który wzmacnia cery alergiczne i wrażliwe, przez wzmocnienie systemu naczyniowego skóry. Karboksyterapia jest to niezastąpiony zabieg na delikatną okolicę oczu – redukuje opadającą powiekę, redukuje obrzęki limfatyczne, zmniejsza sińce pod oczami i odmładza okolicę oczu. Karboksyterapia stosowana w głębi skóry ułatwia zwalczanie opornej tkanki tłuszczowej. Obwody ciała zmniejszają się, a skóra staje się jędrniejsza i młodsza. Zabieg często łączymy z Endermologie Alliance dla uzyskania najlepszych efektów kształtowania Twojej sylwetki.

Umów się online na najnowsze technologie w Bionice Urody lub skorzystaj z konsultacji.