Nowy LASER TULOWY w Bionika Urody Wrocław

NOWOŚĆ laser tulowy Wrocław

Najmocniejszy LASER TULOWY na rynku estetycznym już we Wrocławiu. Teraz z łatwością zredukujesz przebarwienia na skórze, drobne linie zmarszczek, pozbędziesz się niedoskonałości, usprawnisz metabolizm skóry, dzięki czemu w efekcie osiągniesz tzw. “BABY FACE”, efekt porównuje się do skóry pokrytej kremem BB. Laser tulowy należy do grupy laserów BBL.

Każdy marzy o idealnej cerze, gładkiej i równo wybarwionej. Teraz to możliwe z pomocą innowacyjnego LASERA TULOWEGO.

Laser tulowy jest laserem z grupy laserów frakcyjnych, które rozkładają energię nie na pełnym polu zabiegowym, lecz w jego fragmentach, a pokrycie zabiegowe nigdy nie wynosi 100%, dzięki czemu laser ten charakteryzuje się krótkim okresem rekonwalescencji i wysokim stopniem bezpieczeństwa.

W zależności od użytych parametrów, można wykonać zabieg delikatnie, nieinwazyjnie, bez okresu rekonwalescencji, takie zabiegi są całoroczne, dają bardzo dobre efekty w kondycjonowaniu skóry i odmładzaniu.

Ultra Deep Resurfacing to zabieg, który “ŚCIĄGA SKÓRĘ”, polecamy wykonać procedurę ze znieczuleniem, dla pełnego komfortu. Zabieg wykonuje się poza sezonem letnim. Wymaga około 3-4 dni okresu rekonwalescencji, zwykle na 2 dobę skóra zaczyna się złuszczać. Zabieg jest inwazyjny, redukuje niedoskonałości i odmładza.

Do każdego zabiegu LASEREM TULOWYM wykorzystujemy kosmetyki, które wprowadzamy przez mikrokanały stworzone przez laser, w celu personalizowania zabiegu i osiągnięcia jeszcze lepszych efektów.

CENNIK LASERA TULOWEGO Wrocław Bionika Urody

 600 zł   ULTRA SMOOTH RESURFACING
(całoroczny zabieg laserem tulowym bez okresu rekonwalescencji)

1300 zł   ULTRA DEEP RESURFACING 
(głęboki peeling, zabieg ze znieczuleniem, poza okresem letnim)

Pełen cennik zabiegowy już w rezerwacji BOOKSY https://98cb7533.booksy.com