Obrzęki na twarzy

Wiele kobiet dotyka problem obrzęków twarzy. Oczywiście nasze hormony, ale również dieta sprzyjają pojawianiu się nieestetycznych obrzęków.

Jak redukować obrzęki na twarzy?

Po pierwsze profesjonalny masaż z elementami drenażu limfatycznego pomocą najlepszej technologii, która usprawni pracę układu limfatycznego, odprowadzi zalegające złogi, pobudzi skórę do pracy i samoregulacji. Zabieg endermolift od LPG to odpowiedź na obrzęki twarzy. Zabieg jest przyjemny i polega na rozmasowaniu skóry. Sprzyja poprawie kondycji skóry, ujędrnia stymulując kolagen i elastynę, pobudza tworzenie endogennego kwasu hialuronowego oraz drenuje limfę. Sam masaż trwa 30 minut. Wybieramy program ANTI-AGE:
– wypełniający owal twarzy lub
– ujędrniający twarz lub
– rzeźbiący owal twarzy
Odstępy między zabiegami: raz w tygodniu. Zabieg należy wykonać w serii.
 
Masaż z ruchami drenażu należy kontynuować w domu. W Bionice Urody kupisz specjalny kamień, który ułatwi odprowadzenie limfy. Warto kamień trzymać w lodówce, aby dodatkowo pobudzał krążenie. Kilka przyłożeń chłodnego kamienia to też bardzo dobra pobudka dla twojej skóry.
 
Dodatkowo należy skupić się na diecie. Jest grupa produktów, która będzie zwiększać obrzęki. Najskuteczniejsza jest samoobserwacja i dostosowanie diety do reakcji organizmu. Jednak z pewnością pomoże z obrzękami odstawienie łakoci z codziennej diety, picie dużej ilości wody oraz herbata z pokrzywy, która wzmaga diurezę. 
 
Oczywiście należy przede wszystkim pamiętać o odpowiednio długim śnie, w odpowiednich godzinach i co ważne, aby nie zaburzać rytmu dobowego. Najzdrowiej spać od godziny 22, aby hormon który zarządza naszą gospodarką, który działa przeciwzapalnie, mógł odpowiednio być syntezowany w naszym organizmie. Mowa o melatoninie. Dodatkowo warto wiedzieć, że jeśli suplementujesz magnez, warto go brać właśnie wieczorem, bo jest on prekursorem melatoniny, a więc ułatwia zasypianie, a sen to zdrowie.
 
Aby rozpocząć walkę z obrzękami należy odblokować węzły chłonne i uruchomić limfę. Na początek niezbędne będą profesjonalne zabiegi drenażu limfatycznego. Umów się na pierwszy zabieg do Bioniki Urody i zadbaj o zdrowie swojej skóry.