Onkokosmetyka czyli zabiegi dla osób onkologicznie chorych

Wokół nas coraz więcej chorób onkologicznych. Naturalnie chęć pomocy naszym klientom w czasie choroby, przez opiekę zabiegową oraz pielęgnację domową otworzyły nowy rozdział w Bionice Urody. Wciąż jest mało miejsc, które odpowiedzialnie zaopiekują się skórą w szczególnym czasie, choroby onkologicznej. W Bionice Urody chcemy stworzyć bezpieczną przestrzeń dla naszych klientów w czasie choroby onkologicznej.

W Bionice Urody na co dzień wykonujemy depilację laserową, odmładzamy laserami, redukujemy blizny i przebarwienia. Nakłuwamy dermapenem, mezoterapią igłową. Wykonujemy peelingi kwasowe, retinolowe, laserowe, mikrodermabrazję. Te wszystkie zabiegi NIE MOGĄ BYĆ WYKONANE W CZASIE CHOROBY ONKOLOGICZNEJ.

Więc dlaczego zdecydowaliśmy się zaopiekować klientami w czasie choroby onkologicznej?

Na co dzień w Bionice Urody pracujemy z problematycznymi cerami. Największe doświadczenie obecnie mamy ze skórami w stanie zapalnym. Prowadzimy skóry z łojotokowym zapaleniem skóry, atopowym zapaleniem skóry, z trądzikiem różowatym, osiągając sukces. Często te osoby trafiają do nas po wielu nieudanych terapiach. A dlaczego nasze terapie działają? To nie czarodziejska różdżka, to wiedza i rozumienie skóry pozwalają nam wyciągać skóry z trudnych stanów chorobowych. Dlatego zdecydowaliśmy się na opiekę nad skórami onkologicznymi.

Dodatkowo pomożemy Wam w pielęgnacji skóry w czasie radioterapii. Na naszych mediach społecznościowych wkrótce pojawi się córka naszej klientki, która stanęła do trudnej walki – 35 naświetlań w okolicy szyi. Dzięki zastosowanej pielęgnacji udało się ograniczyć odczyn popromienny, uniknąć ciężkich powikłań w postaci poparzenia, blizn, czy stwardnienia skóry. Wiemy, że w czasie choroby onkologicznej, lekarza skupiają się na ratowaniu życia. Jednak my jako kosmetolodzy, chcemy zadbać o komfort Waszego życia, zdrową i piękną skórą.

W Bionice Urody zatem wykonasz zabieg pielęgnacyjny z naszej oferty pielęgnacji SPA dla twarzy oraz skonsultujesz się z naszymi kosmetologami odnośnie ochrony skóry w czasie radioterapii.