Ostatnia szansa na ZAMYKANIE NACZYNEK

Czy już śledzisz nas na FB lub INSTA i oglądasz naszą pracę? Zamykanie naczynek za pomocą urządzenia ALMA DYE-VL – widać jak na dłoni. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

Masz już niewiele czasu, tylko do 21 marca kupisz pakiet ALMA DYE-VL 3+1 gratis. Zabieg ALMA DYE-VL to równoczesne działanie na wielu poziomach:
– zamykanie naczynek
– usuwanie plam
– fotoodmładzanie
Wszystkie te elementy skupione są w jednym zabiegu!

Walka z naczynkami nie jest łatwa, często ta wrodzona kruchość naczyń prześladuje nas przez całe życie. Co zrobić, żeby nasza twarz była bez skazy?

  1. Zamykaj naczynka za pomocą najlepszego sprzętu
  2. Trzymaj się zaleceń pozabiegowych – to połowa sukcesu
  3. Zapobiegaj – pobudzaj kolagen w ściankach naczyń

Obecnie urządzenie od ALMA LASERS zostało okrzyknięte najlepszym sprzętem do zamykania naczynek. To urządzenie na pograniczu światła IPL a lasera. Nowatorskie rozwiązanie, które pozwala osiągnąć niesamowite efekty już po pierwszym zabiegu. Krótki czas impulsu, wysoka energia i super chłodzenie pozwalają skutecznie i bezpiecznie przeprowadzić zabieg. Bezpieczeństwo zabiegu w przypadku zamykania naczyń jest wyjątkowo ważnym elementem. Dlatego to obecnie ALMA DYE-VL umożliwia skuteczną redukcję rumienia, zamykania naczynek i łagodzenia objawów stanów zapalnych skóry, trądziku różowatego oraz usuwanie plamek rubinowych.

Oprócz zamykania naczynek urządzenie pozwala na skuteczną redukcję plam, zwłaszcza plam soczewicowatych – starczych na twarzy, szyi, dekolcie oraz na dłoniach. Podczas zabiegu dochodzi do równoczesnej pracy Almy DYE-VL na poziomie plam oraz naczyń.

TRZYMAJ SIĘ ZALECEŃ POZABIEGOWYCH
Po zabiegu ALMA DYE-VL w Bionice Urody otrzymasz zalecenia, których musisz przestrzegać, aby zabieg okazał się pełnym sukcesem. Czy wiesz, że po zabiegu nie możesz doprowadzić do rozszerzenia naczyń??? Zakaz picia kawy, alkoholu, spożywania gorących i ostrych posiłków to tylko kilka z zaleceń, które musisz przestrzegać. W innym wypadku, zabieg może okazać się nieskuteczny.

ZAPOBIEGAJ
Czy wiesz, że ścianki naczyń zbudowane są z kolagenu i elastyny? Im jesteś starsza, tym coraz mniej kolagenu i elastyny nie tylko w Twojej skórze (pierwsze zmarszczki), ale również w ściankach naczyń. Więc nawet jeśli nie masz tendencji do cery naczyniowej w wieku 30 lat, to na pewno na zamykaniu naczynek spotkamy się około 45-50 roku życia. Prędzej czy później, wszyscy spotkamy się na tym zabiegu, który równocześnie usunie rozszerzone naczynka, usunie plamy oraz odmłodzi. Dlatego warto dużo wcześniej zapobiegać – stymulować fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, co odmłodzi nie tylko Twoją twarz, ale będzie zapobiegać kruchości naczyń. Idealnym zabiegiem, który pobudza kolagen i elastynę w ściankach naczyń jest termolifting ZAFFIRO.

SPIESZ SIĘ
tylko do 21 marca – pierwszego dnia wiosny możesz kupić PAKIET 3+1 gratis zabiegów ALMA DYE-VL. Zabieg zaleca się wykonywać w odstępach 3 tygodni. Opalenizna jest przeciwwskazaniem do zabiegu.