01 sty

Podsumowanie 2019

#technologie HiTech

Kończymy rok 2019. To był dla nas pracowity rok, którego owoce pozwoliły nam się wpisać w znakomite grono pod tytułem najlepszy gabinet kosmetyczny we Wrocławiu!

Otwierając BIONIKA URODY SALON & SPA wybraliśmy północ Wrocławia, chcąc okolicy Psie Pole, Sołtysowice zaoferować najlepszy salon kosmetyczny z dobrymi praktykami, kosmetologią na najwyższym poziomie, medycyną estetyczną, która pomaga zachować naturalne piękno.

W pierwszym roku w Bionice Urody mocno zaryzykowaliśmy, kupując wtedy jeszcze mało znany, obecnie absolutny LIDER depilacji laserowej, bezbolesny laser Motus AX od włoskiej firmy DEKA, który niesamowicie efektywnie usuwa niechciane owłosienie. To był nasz triumf na rynku, bo jako pierwsi w tej części Polski oferowaliśmy usługi BEZBOLESNEJ DEPILACJI LASEROWEJ. Klienci dojeżdżali do nas wiele kilometrów aby komfortowo pozbyć się owłosienia. Laser Motus AX sprawił, że BIONIKA URODY jest najlepszym salonem depilacji laserowej we Wrocławiu. Zabiegi depilacji są skuteczne, bezpieczne i bezbolesne. Jest to przełom w światowym rynku depilacji laserowej.

Kolejny rok 2019 to był dla nas czas wielkich decyzji. Mocno się napracowaliśmy: ja, mój mąż oraz mój wspaniały zespół Bioniki Urody. Po pierwsze dołączyła do nas kolejna bardzo zdolna komsetolog Paulina, która świetnie uzupełniła nasz zespół. Agata, Sandra i Paulina to mój dream team – zdolne, pełne pasji i mądre kosmetolożki, które wspaniale rozumieją sens naszej pracy – zachwyt nad drugim człowiekiem. W Bionice Urody przyjaźnimy się z naszymi klientami – gośćmi, którzy uwierzyli w sens naszej pracy – małymi krokami do celu, bez super inwazyjnych metod, które zmieniają rysy twarzy. Moi eksperci – Agata, Sandra i Paulina starannie prowadzą Wasze plany terapeutyczne i pozwalają Wam spełniać marzenia o pięknej skórze.

Ten rok to dużo wyzwań i pełne szaleństwo. Zakupiliśmy dla Was niesamowite sprzęty. Dołączyły do naszej oferty urządzenia HI-TECH beauty, jakich Psie Pole, Sołtysowice jeszcze nie znały. Urządzenia, lasery absolutnych światowych liderów, które pomagają osiągnąć nam wymarzone efekty. Sprzęty, o których nawet nie marzyłyśmy. Najlepsze na świecie!
Mamy przyjemność od tego roku pracować z urządzeniami najwyższej klasy, znanymi na całym 🏆🥇🎖🏅 świecie:
termolifting ZAFFIRO, natychmiast napina owal twarzy, napina brzuszek pociążowy, pelikany,
laser frakcyjny Emerge, redukuje blizny, zmarszczki, rozszerzone pory i gruczoły łojowe,
endermologie Alliance LPG, kształtuje zgrabną sylwetkę, wolną od cellulitu, redukuje obrzęki, działa anti-age, stymuluje produkcję kwasu hialuronowego i kolagenu,
medyczna karboksyterapia, redukuje blizny, rozstępy, zmarszczki, rumień, worki i sińce pod oczami, redukuje nadmiernie zlokalizowaną tkankę tłuszczową, rozbija cellulit,

A teraz najświeższy PROJEKT – w tym roku również tuż przed świętami skończyliśmy rozbudowę naszego salonu. Dzięki mojemu wspaniałemu mężowi, najlepszemu kierownikowi budowy ever!, świetnym ekipom, które dały z siebie 100%, już w przeddzień wigilii Sandra jako pierwsza skorzystała z nowego gabinetu. Już teraz zabiegi depilacji laserowej odbywają się w nowiutkim gabinecie, a od około 10 stycznia zabiegi endermologie również dostaną nowiuśki gabinet. Jeden będzie wciąż niespodzianką.

Świętujcie z nami nasz sukces. Już niedługo, tuż po nowym roku wypadają nasze urodziny. Więc w sylwestra świętujemy podwójnie! Wam również życzę spełnienia marzeń, tak jak mi się to udało, satysfakcji z pracy oraz wsparcia bliskich osób, które dodadzą Wam skrzydeł.