Praca dla Kosmetologa

 

Szukam doświadczonego kosmetologa do pracy w salonie Bionika Urody Wrocław do wykonywania wszystkich zabiegów, od podstawowych jak henna, manicure, pedicure, po zaawansowane technologie laserowe i modelowanie sylwetki. Szukam zaangażowanej, kulturalnej, uśmiechniętej osoby na stałe, która kocha kosmetologię i ludzi.

Oferuję umowę o pracę, pełen etat lub ¾. Podstawa plus premia

Praca w godzinach 8-21, sob 8-16, ndz-

Oferuję przeszkolenie z wszystkich technologii, wsparcie wiedzą i materiałami, miłą atmosferę. Praca na najlepszych technologiach i dostęp do szkoleń. Uczestnictwo w kongresach.

Technologie w Bionika Urody: depilacja laserowa Deka Motus AX, Cocoon Medical Primelease, mezoterapia igłowa klasyczna, mezoterapia Dermapen 4, termoilifting Zaffiro, Laser tulowy Ultra Lutronic, laser frakcyjny Emerge, Fotoodmładzanie Alma, Zamykanie naczynek Alma, Endermologia LPG, Fala uderzeniowa Stroz, Karboksyterapia medyczna, Kamera Observ. Praca na markach: pca skin, pf formula, mediderma, neoderma, medik8, dermomedica, dp dermaceuticals, c27, noon.

Proszę o przesłanie CV na maila Bioniki Urody z dopiskiem klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych. Rekrutację rozpocznę od 5.09