Profilaktyka cery naczyniowej i rumienia

Rumień twarzy, pękające naczynka, liczne teleangiektazje to dobrze nam znany problem w Bionice Urody. Większość z Was myśli, że z cerą naczyniową trzeba się urodzić… nie zawsze. W naszym organizmie codziennie dochodzi do walki z wolnymi rodnikami, jesteśmy narażeni na promieniowanie niebieskie komputera, trwają procesy zapalne różnych jednostek chorobowych np. łojotokowe zapalenie skóry oraz codziennie się naturalnie starzejemy. Efektem jest naturalna degeneracja włókien kolagenu i elastyny nie tylko w skórze, ale również w naczyniach skóry, przez co stają się bardziej kruche i pozostawiają ślady w postaci trwale rozszerzonych naczynek, teleangietkazji.

Czy zauważyłaś, że im jesteś starsza, tym Twoja cera bardziej się rumieni?
Czy zauważyłaś, że im jesteś starsza, tym więcej popękanych naczynek wokół nosa?
Czy zauważyłaś, że im więcej pracujesz przed komputerem, tym na skórze pojawia się więcej czerwonych grudek a suchość staje się uporczywa?

Jeśli tak – porozmawiaj z naszym ekspertem kosmetologii estetycznej o zabiegu laserowego zamykania naczynek i redukcji rumienia ALMA Harmony DYE-VL, a następnie przejdź do profilaktyki Zaffiro
Dowiedz się więcej na naszej stronie https://bionikaurody.pl/oferta/laserowe-usuwanie-rumienia-przebarwien-fotoodmladzanie/ i umów się online w prawym górnym rogu

Jeśli nie – porozmawiaj z naszym kosmetologiem o termoliftingu ZAFFIRO i zapobiegaj kruchości naczyń
Dowiedz się więcej na naszej stronie https://bionikaurody.pl/oferta/zaffiro-liftingbezskalpela/  i umów się online w prawym górnym rogu

Zaffiro to jedyny termolifting na rynku dedykowany dla cery naczyniowej, dzięki unikalnemu systemowi chłodzenia. Zaffiro stanowi profilaktykę cery naczyniowej oraz starzenia. Termolifitng Zaffiro działa na tyle głęboko, że stymuluje kolagen i elastynę nie tylko w skórze, ale również w ściankach naczyń krwionośnych. W najnowszych protokołach kosmetologii estetycznej zaleca się wykonać Zaffiro po zabiegu zamykania naczynek jako profilaktyka rumienia. Im grubsze i bardziej elastyczne ścianki naczyń, tym mniejsze prawdopodobieństwo tzw. pajączków na twarzy.

Urządzenie wykorzystuje daleką podczerwień 750-1800 nm IR, dzięki której uzyskujemy równomierne podgrzanie głębokich warstw skóry do temperatury 65°C. Odpowiedzialne za napięcie skóry włókna kolagenowe i elastynowe, zostają skrócone do swojej pierwotnej długości, a fibroblasty są jednocześnie stymulowane do produkcji nowego, młodego kolagenu. Już po jednym zabiegu Zaffiro zawartość kolagenu zwiększa się o około 30%. 

Zabieg Zaffiro zaleca się wykonywać co najmniej raz w roku jako profilaktyka cery naczyniowej. Umów się online w prawym górnym rogu naszej strony i zapobiegaj kruchości naczyń – starzeniu.