Program naprawczy od Germaine

Intensywny program naprawczy dedykowany dla skóry osłabionej czynnikami środowiskowymi, inwazyjnymi zabiegami. Działa globalnie na główne oznaki wczesnego starzenia. Aktywuje i wzmacnia mechanizmy obronne skóry, nawilża i dotlenia cerę pozostawiając ją świeżą i promienną.

Receptura stymulująca do samoodnowy: kwas hialuronowy + cytokiny + tlen

Wielozmysłowy zabieg o spektakularnym efekcie odmładzającym już od pierwszej chwili wzmacnia skórę, uodparnia na intensywny rytm miasta. dotlenia oraz wspomaga ją w walce z codziennymi atakami czynników zewnętrznych.

DOTLENIA I DETOKSYKUJE: dzięki specjalnej technice dostarczania tlenu za pomocą skutecznego mechanizmu pasywnej dyfuzji. Technika dostarczania tlenu w specjalnie opracowanych kapsułkach sprawia, że wnika on głęboko do komórek naszej skóry poprawiając ich funkcjonowanie. REGENERUJE: dzięki uwolnieniu skóry od toksyn i zapobieganiu ich osadzania się na jej powierzchni wspomaga odnowę komórkową. WZMACNIA: zwiększa zdolność obrony skóry i zapewnia jej potrójne zabezpieczenie przed niekorzystnym działaniem czynników atmosferycznych, słońca i zanieczyszczeń powietrza.

Zabieg daje efekt głębokiego nawilżenia skóry, oczyszczenia z toksyn i metali ciężkich, pierwsze zmarszczki ulegają wygładzeniu a cera staje się promienna i rozjaśniona. Skóra wygląda zdrowiej i młodziej.