Przebarwienia na celowniku

Jesień to czas, aby skupić się na kolorycie naszej cery. Zwykle nie jest idealny. Podczas lata pojawiają się nierówności w wybarwieniu naszej skóry lub plamy, a nawet ostudy. Jak walczyć z plamami na skórze?

Walka to niewłaściwe słowo. Dawniej, rzeczywiście i kosmetolodzy i lekarze medycyny estetycznej z przebarwieniami walczyli – czyli stosowali mocne, inwazyjne metody które przynosiły szybkie ale krótkotrwałe efekty.

Jak skutecznie pozbyć się przebarwień? Jak utrzymać nasze melanocyty (komórki, które produkują barwnik – melaninę) w ryzach?

Hiszpańskie laboratorium pH Formula stawia czoła PRZEBARWIENIOM. Nowy zabieg pH Formula MELA to intensywna terapia redukująca przebarwienia. Zabieg wykonuje się w serii kilku powtórzeń, najlepiej na zmianę z mikronakłuwaniem skóry.

Jak często możemy spotykać się w kuracji na przebarwienia? co 2 tygodnie

Czy skóra będzie się złuszczać – NIE! Naskórek naturalnie będzie się wymieniał, będziemy go stymulować kwasami pH Formula ale na skórze nie zobaczysz płatów odstającej skóry. Będzie to delikatne poduszenie po zabiegu, które przy odpowiedniej pielęgnacji nawet nie poczujesz.

Dlaczego zabieg pH Formula MELA?

Koncepcja pH formula oparta jest na technologii medycyny regeneracyjnej z koncepcją kontrolowanej chemicznej przebudowy skóry. W odróżnieniu od klasycznych peelingów kwasowych, których głównym zadaniem było złuszczanie skóry, procedura resurfacingu zmusza komórki do regeneracji przy minimalizacji podrażnień. A to wszystko możliwe dzięki specjalnym nośnikom, które dostarczają substancje w odpowiednie miejsce w skórze oraz zwiększają bezpieczeństwo.

Jakie substancje aktywne zawiera pH Formula MELA?

– kwas salicylowy
– kwas fitynowy
– kwas migdałowy
– azeloglicyna
– kwas laktobionowy
– PH – DVC – nośniki

Jak umówić się na zabieg? Zadzwoń do nas 88 00 88 333 lub umów się online w prawym górnym rogu.