R-retinoate Intense ekskluzywny krem Medik8

Czy da się zatrzymać czas? Oczywiście, że nie. Można za to zdecydowanie spowolnić jego oddziaływanie na naszą skórę, stosując dobrze dobraną pielęgnację w gabinecie, uzupełniając ją pielęgnacją domową. Firma Medik8 wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów od lat pracuje nad stworzeniem idealnego kremu przeciwstarzeniowego. Po latach prób udało się opracować krem do nocnej pielęgnacji r-Retinoate Intense, który stanowi połączenie 3 rewelacyjnych produktów Medik8 w jednym ekskluzywnym produkcie.

R-RETINOATE®+CRYSTAL RETINAL 6™+LIQUID PEPTIDES™=R-RETINOATE® INTENSE

Od dawna wiemy jak ważny w pielęgnacji Anti-age jest retinol, natomiast nigdy wcześniej nie było tylu form witaminy A zamkniętych w jednym produkcie. Krem r-Retinoate Intense, to krem inny niż wszystkie do tej pory! To rewolucyjne połączenie cząsteczki retinoinianu retinylu (8 razy silniejszej niż klasyczny retinol) oraz kapsułkowanego w cyklodekstrynie aldehydu retinowego. Aldehyd działa aż do 11 razy szybciej niż klasyczny retinol, posiada bezpośrednie, silne właściwości antybakteryjne, dodatkowo niweluje zmarszczki, przebarwienia i nierówną strukturę skóry. całości dopełniają peptydy miedziowe, zdolne do przenikania do głębszych warstw skóry wykorzystując drony, aby precyzyjnie celować w komórki wytwarzające kolagen. W kremie znajdziemy także ceramidy, które doskonale naśladują naturalną barierę lipidową skóry by intensywnie ją odbudowując, kwas hialuronowy i kojącą witaminą E, która redukuje oznaki starzenia się, dzięki czemu skóra staje się gładka i wyraźnie młodsza, przywracając jej piękny wygląd. Nigdy wcześniej nie było możliwe osiągnięcie tak niezwykłych rezultatów w domu!

Produkt należy aplikować stopniowo. Używaj dwa razy w tygodniu przez pierwsze 2 tygodnie, co drugi wieczór przez kolejne 2 tygodnie, a następnie każdego wieczoru. Aplikuj go po wieczornym oczyszczeniu skóry, wmasuj niewielką ilość r-Retinoate Intense w twarz, szyję i dekolt, aby cieszyć się piękną, zadbaną skórą bez zmarszczek i niedoskonałości.

Jeśli pragniesz rozpocząć przygodę z r-Retinoate Intense kup go w Bionice Urody za 1300 zł. Zamów go przez e-mail info@bionikaurody.pl lub fb www.facebook.com/bionikaurody a my wyślemy go do wskazanego paczkomatu GRATIS. Napisz do nas.