Relacja z pierwszych urodzin

Urodziny, urodziny! i już po!

Pierwsze urodziny Bioniki Urody wypadły 2.01.2019r. a imprezę urodzinową zaplanowałyśmy na sobotę 26.01, tak żebyście mogły odpocząć po świętach i Nowym Roku. Styczeń to był intensywny czas przygotowań do urodzin. Planowałyśmy je od kilku miesięcy.

Pierwsze urodziny salonu Bionika Urody są dla nas bardzo ważne. Półtora roku temu, wtedy wspólnie z Agatą i Adamem, wybraliśmy nazwę, która będzie odzwierciedlała to, co chcemy robić. Zdecydowaliśmy się na ciepłe wnętrze, w którym będziecie czuły się jak w domu oraz elementy natury, muzykę (mój ulubiony smooth jazz), które pozwolą się Wam zrelaksować w szalonej codzienności.

Otwierając salon, wtedy jeszcze tylko z Agatą, obrałyśmy drogę REGENERACJI. W Bionice Urody stawiamy na systematyczną pielęgnację prowadzoną w długofalowej terapii, pobudzamy skórę do samoregeneracji. Nie stosujemy toksyny botulinowej i wypełniaczy. Uważamy, że systematyczna pielęgnacja w salonie i domu prowadzi do niebywałych efektów i zachowania młodości.

Kiedy z Agatą ruszyłyśmy na pierwszy wspólny kongres kosmetyczny, podczas którego szukałyśmy sprzętu do naszego salonu, oczywiście największe wrażenie na nas zrobiła firma ITP – która jest największą firmą w Polsce w dostawie najelpszych sprzętów z całego świata służącym medycynie estetycznej i ogólnej. Wtedy myślałyśmy, że to tylko marzenia. Wzdychałyśmy do sprzętów, które teraz, w pierwsze urodziny Bioniki Urody wprowadzamy do oferty – legendarny Zaffiro termolifting IR, najlepszy lipomasaż LPG Endermologie Alliance do zabiegów na ciało i twarz oraz podstawa i fundament medycyny regeneracyjnej – laser frakcyjny Emerge.

W dniu urodzin odbyła się premiera nowych technologii kosmetycznych w Bionice. Była z nami Dorota Sacharko – trener i szkoleniowiec ITP, która opowiedziała o nowych sprzętach, była z nami Iwona Psutka-Wojtowiak z Medik8, która podkreślała znaczenie pielęgnacji domowej. Był smaczny tort i proseco, pokaz zabiegów i nagrody. Do wygrania przygotowałyśmy karnety na nowe zabiegi, kosmetyki Medik8, kosmetyki Dr Bzelter oraz pielęgnacja SPA od Organique. Dla każdego na pamiątkę przygotowałyśmy ręcznie robione mydełka z naszym logo, tak abyście jeszcze przez jakiś czas wspominały nasze urodziny.

Dziękujemy, że spędziłyście to popołudnie z nami. Dziękujemy, że uwierzyłyście w naszą drogę do piękna. Siłą jest mieć marzenia i ciężko pracować na ich spełnienie! Wszystko się uda, kiedy tylko mocno w to wierzysz!