26 wrz

Resurfacing skóry – redukcja niedoskonałości

#zabiegi

Laboratorium pHformula reprezentowane jest przez cztery pokolenia wybitnych farmaceutów posiadających szeroką wiedzę naukową w zakresie budowy skóry oraz produktów stosowanych w medycynie estetycznej. Wieloletnie badania zaprocentowały stworzeniem pionierskiej technologii chemicznego resurfacingu, w której po raz pierwszy wyrównano poziom pH (stopień kwaśności roztworu) z pKa (siła działania samego kwasu, bez roztworu), co oznacza maksymalny, kontrolowany poziom uwalnianych protonów, prowadzący do optymalnej odbudowy komórek. Dopełnieniem zabiegów jest obecność kompleksu PH DVCTM, który zmniejsza wrażliwość receptorów czuciowych, co stwarza możliwość stosowania kwasów bez powstawania podrażnień i odczynów zapalnych.

pHformula to wyjątkowa formuła zawierająca mieszankę kwasów, witamin, antyoksydantów, aminokwasów, pierwiastków śladowych i substancji przeciwzapalnych. Składniki te wykorzystywane są w medycynie estetycznej, kosmetologii i kosmetyce, pomagają uzyskać kontrolowaną chemiczną przebudowę skóry, oraz zmaksymalizowaną dawkę substancji czynnych bez żadnych negatywnych skutków ubocznych.
pHformula to całokształt przemian zachodzących w powierzchniowych oraz głębokich warstwach skóry. Jego celem jest silne pobudzenie odnowy komórkowej oraz stymulacja procesów naprawy i regeneracji w skórze, a w konsekwencji jej przebudowa = REMODELING. Rezultatem jest przywrócenie prawidłowych funkcji skóry, redukcja oznak starzenia i niedoskonałości, oraz jej kompleksowe odmłodzenie. Działanie tego unikalnego systemu jest zupełnie inne niż w przypadku tradycyjnych peelingów. Peelingi głównie powodują złuszczanie skóry, natomiast kontrolowany resurfacing aktywnie pobudza regenerację komórek w różnych warstwach skóry, a jednocześnie redukuje podrażnienia.

Gama produktów pHformula jest idealnie skrojona do potrzeb każdego pacjenta dzięki 3 siłom działania, dobieranym indywidualnie do pacjenta w zależności od głębokości zmian, wrażliwości skóry oraz intensywności problemu. Resurfacing pHformula wycelowany jest w szereg defektów skóry takich jak: starzenia się skóry (AGE 1,2,3), przebarwienia (MELA 1,2,3), trądzik (ACNE 1,2,3), skóra wrażliwa, naczyniowa, trądzik różowaty (CR 1). Zabiegi powinny być łączone ze stosowaniem produktów do domowej kuracji, w celu odpowiedniego przygotowania skóry i optymalizacji uzyskanych efektów.