Sezon NA TWARZ

Jesień to idealny moment na rozpoczęcie pracy z naszą skórą. Twarz codziennie eksponowana na wiele niekorzystnych czynników środowiskowych, codziennie walczy z wolnymi rodnikami, które ostatecznie przyspieszają starzenie czy sprzyjają pojawieniu się chorób skóry. Niewiele z nas zdaje sobie sprawę, że walka o piękną cerę, to walka o zdrowie naszego największego narządu – skóry, bez którego nie da się żyć. To skóra codziennie ochrania nas przed patogenami, to dzięki skórze produkujemy witaminę D, która wspiera naszą odporność, to dzięki skórze utrzymujemy homeostazę organizmu. A więc, jak zadbać o skórę?

Po pierwsze należy zadbać o czystość skóry i głębokie nawilżenie. Odbudowanie warstw ochronnych skóry nie jest łatwe, jednak jeśli chcemy iść dalej, czyli działać anti-age, nawilżenie jest absolutną podstawą. Pierwszym zabiegiem, który należy rozważyć jest ZAMYKANIE NACZYNEK, bo pozwoli to na spowolnienie starzenia i redukcję stanu zapalnego, stanów chorobowych skóry. Po zamykaniu naczynek wisienką na torcie będzie termolifting podczerwienią, który wzmocni produkcję kolagenu i elastyny zarówno w skórze, jak i ściankach naczyń krwionośnych (co ponownie spowolni starzenie). Jeśli jednak na skórze mamy więcej problemów od przebarwień po nierówną strukturę skóry z bliznami, głębokie zmarszczki, należy rozważyć dołączenie zabiegów, które działają wielotorowe. Plan terapeutyczny układa kosmetolog i wybiera odpowiednie metody, dopasowane do stanu skóry i okresu rekonwalescencji, jakiej możemy się poświęcić. Orientacyjnie rozpiszę jakie zabiegi wybieramy na główne problemy skóry, jednak będzie to bardzo uproszczony schemat. 

Jaki zabieg wybrać?

ZAMYKANIE NACZYNEK połączone z fotoodmładzaniem oraz redukcją plam starczych

LASER TULOWY redukuje przebarwienia, wygładza powierzchnię i zagęszcza skórę

LASER FRAKCYJNY poprawia strukturę skóry i blizn

NAKŁUWANIE DERMAPENEM redukuje zmarszczki

MEZOTERAPIA IGŁOWA poprawia odżywienie skóry

KARBOKSYTERAPIA redukuje blizny i rumień

TERMOLIFTING PODCZERWIENIĄ napina owal twarzy, zagęszcza skórę

PEELINGI CHEMICZNE redukują niedoskonałości, regulują pracę skóry

PEELINGI RETINOLOWE odmładzają, poprawiają koloryt cery

Teraz kiedy wciąż nie wiesz jaki zabieg wybrać, nie martw się, jesteś w odpowiednim miejscu. Umów się na PIERWSZY ZABIEG Z KONSULTACJĄ. Kosmetolog sprawdzi stan Twojej skóry, sprawdzi w jakim stanie są naczynia, czy masz tendencję do przebarwień, a to wszystko za pomocą specjalnej kamery OBSERV. Interpretując wyniki z badania kamerą, kosmetolog zaleci odpowiednią terapię dla Twojej skóry.