Trzeba odsłonić CIAŁO

To lato będzie wyjątkowe! To pierwsze lato, gdzie swobodnie podróżujemy po czasach pandemii. A, że nie wszystkim sprzyjała pandemia – część z Was przyjęła siedzący tryb życia, co mocno odbiło się na sylwetce – PRZYCHODZIMY Z POMOCĄ.

Po pierwsze masujemy – ENDERMOLOGIA ALLIANCE od LPG jest niezastąpiona. To urządzenie, które naturalnie odmładza ciało, zabieg jest bezbolesny i bardzo przyjemny, redukuje cellulit, wygładza fałdki, pobudza skórę do produkcji kolagenu i elastyny, usuwa toksyny z organizmu i daje uczucie cudownie lekkich nóg – najlepszy drenaż limfatyczny jaki znam.

Po drugie DOKŁADAMY NOWE URZĄDZENIE – FALA UDERZENIOWA STROZ D-ACTOR. Wzmacniamy działanie endermologii i dla trudnego, opornego cellulitu i wiotkości pracujemy FALĄ UDERZENIOWĄ. Rozbijamy twardy i zwłókniały cellulit, przyspieszając tempo. Bo stajemy do zadań specjalnych i chcemy WAS przygotować na wakacje.

Po trzecie dla wytrzymałych niezastąpiona KARBOKSYTERAPIA MEDIKA, która działa wielokierunkowo: odmładza, redukuje cellulit, nadmiar tkanki tłuszczowej, poprawia koloryt skórę, jej odżywienie, poprawia jakość skóry, pobudza kolagen i elastynę – odmładza i redukuje zasinienia, rumienie na ciele, walczy z rozstępami.

Po czwarte WISIENKA NA TORCIE – TERMOLIFTING ZAFFIRO na wiotką i cienką skórę. Bezbolesny zabieg o genialnych efektach. Widocznie napina skórę, zagęszcza, tam gdzie ćwiczeniami nie dasz rady, wchodzą zabiegi. Zaffiro polecamy głównie na wewnętrzną stronę ud oraz na partię nad kolanami.

Nie zapomnij, że wszystko wymaga czasu i SERII ZABIEGÓW. Potrzebujemy co najmniej miesiąc żeby dać Tobie efekty, których oczekujesz. Potrzebujemy regularnych spotkań, 2-3x w tygodniu. Potrzebujemy diety i ćwiczeń, to one są podstawą. To Twój styl życia, który ostatnio trochę zawiódł musi się zmienić. Zabiegi ujędrniają skórę a nie zrobią muskulatury 🙂