Ulubione zabiegi kosmetyczne latem

Lato to wspaniały czas, kiedy odsłaniamy nasze ciało. Jakie zabiegi kosmetyczne najczęściej wybieramy latem?

Oprócz zabiegów podstawowych, które wykonujemy przez cały rok jak manicure, pedicure, hennę oraz klasyczną pielęgnację twarzy, chętniej sięgamy po zabiegi nieinwazyjne jak endermologie LPG Alliance.

Najnowszy model LPG endermologie Alliance zapewnia skuteczne modelowanie sylwetki już od pierwszego zabiegu. Wspomaga terapie odchudzające, terapie d-tox, ułatwia redukcję obrzęków limfatycznych, pomaga osiągnąć wymarzoną linię w krótkim czasie. Najczęściej wybieramy 10 zabiegów, które planujemy 2 razy w tygodniu. Rozpoczynamy od zabiegu z konsultacją, podczas którego wykonujemy zdjęcia i wspólnie ustalamy najsłabsze punkty i cel, który chcemy osiągnąć. Efekty widoczne są już od pierwszego zabiegu. Endermologie to naturalna i skuteczna stymulacja skóry. Redukuje cellulit, ujędrnia skórę, poprawia wygląd skóry.

Endermologie wykorzystuje swoje niesamowite właściwości stymulacji skóry również w zabiegach na twarz. Endermologie visage to nieprawdopodobnie skuteczny, naturalny lifting twarzy. Po zabiegu skóra jest zrelaksowana, napięcie zmniejszone, dzięki czemu zmarszczki natychmiast zostają zmniejszone. Bezpośrednio po zabiegu zredukowany jest również obrzęk na twarzy i worki pod oczami. Skóra jest odświeżona, promienna i odmłodzona. Dla odmłodzenia najczęściej wybieramy pakiet ujędrniający – 30 minut masażu LPG endermolift, który dostępny jest w pakiecie 6 zabiegów. Zabiegi planujemy w odstępach 7-14 dni dla osiągnięcia najlepszych efektów.

Kolejnym zabiegiem chętnie wybieranym latem jest oxybrazja – peeling wodno-tlenowy. Przyjemny zabieg, który ochładza skórę, odświeża i dotlenia ją nadając promienny wygląd. Peeling usuwa szorstkość naskórka, poprawia koloryt skóry i pozwala skórze oddychać. Idealny dla każdej skóry, nawet najbardziej wrażliwej, także z trądzikiem. Zabieg złuszcza martwy naskórek w sposób bezpieczny i higieniczny. Przyjemne ochłodzenie oxybrazji wpływa na poprawę metabolizmu skóry i jej wygląd. Zabieg często wybierany jest przed wielkim wyjściem.

Umów się na pierwszy zabieg z konsultacją do Bioniki Urody i pokochaj swoją skórę.