VOUCHER na prezent, magia świąt w Bionice

Chcesz podarować bliskiej Ci osobie, coś wyjątkowego, coś nieuchwytnego, chwile relaksu i piękna… Dobrze trafiłeś. To tu we Wrocławiu, w Bionice Urody, sprzedajemy VOUCHERY SPA na zabiegi pielęgnacyjne, odmładzające, które swobodnie możesz wykorzystać, wymieniać na kremy, zmieniać zabiegi. Jesteśmy tu dla Ciebie…

Mamy kilka pomysłów, które warto wykorzystać:

  1. Jeśli zupełnie nie wiesz, o czym marzy Twoja druga połowa, zaufaj nam. Kup VOUCHER o wartości 500 zł – wykonamy zabieg pielęgnacyjny na twarz, szyje i dekolt z masażem oraz peeling ciała.
  2. Zaffiro – zabieg gwiazd – ten zabieg zawsze się sprawdza, o nim marzy każda kobieta. Nie ma osoby, która byłaby niezadowolona, która by nie doceniła tego odmładzającego, bezbolesnego, skutecznego termoliftingu. Jeśli kupujesz prezent osobie 30+ czy 40+ Zaffiro idealnie się sprawdzi. Zabieg Zaffiro na twarz to koszt 700 zł.
  3. RELAKS zawsze w cenie – proponujemy masaże ciała z pielęgnacją za 280 zł. To niesamowicie przyjemne chwile przy blasku świec i relaksującej muzyce. W salonie dysponujemy piękną łazienką, gdzie przygotowujemy się do zabiegu, możemy wziąć prysznic i komfortowo zmywać preparaty z ciała po zabiegu. VOUCHER SPA jest zawsze trafionym prezentem.

Bionika Urody to piękny salon z obsługą premium. W okresie Bożego Narodzenia dbamy o świąteczny klimat, przygotowujemy magiczne dekoracje, które dodają blasku naszemu miejscu. Nie może zabraknąć oczywiście pięknej świątecznej melodii i jeszcze coś, co już stało się naszą tradycją. Od początku grudnia sprowadzamy dla Was prawdziwą belgijską czekoladę, którą podajemy na gorąco do picia. W tym roku mamy jeszcze dla Was czekoladowe misiaki od Lindt, żeby umilić Wasz pobyt w naszym salonie.

Do zobaczenia w salonie Bionika Urody