20 lis

Voucher SPA we Wrocławiu

#porady

Wrocławiu jak kupić voucher SPA? Jaki voucher wybrać? Które zabiegi najlepiej sprawdzają się na prezenty?

Voucher SPA kupisz ONLINE na www.bionikaurody.pl/voucher/ Ty wypełniasz pole i przesyłasz nam formularz, czekasz na naszą odpowiedź, wykonujesz przelew i VOUCHER CZEKA na Ciebie w salonie lub wyślemy go do Ciebie kurierem.

Jeśli nie wiesz co wybrać na prezent, to mamy dla Ciebie przygotowaną ofertę. Mamy do wyboru 3 pakiety z atrakcyjnym rabatem, pakiet: porcelanowy, D-tox i marmurowy, dostępne w zakładce VOUCHER.

Jeśli dalej nie czujesz, że to jest to podpowiemy Ci, które zabiegi sprawdzają się na Voucher SPA. Największą popularnością cieszą się zabiegi SPA. Najczęściej wybierane są zabiegi pielęgnujące ciało z masażem, u nas RYTUAŁY SPA 250 zł. Wejdź w ofertę – SPA i sam zobacz. Atrakcyjnym wyborem od lat, wciąż jest masaż czekoladowy 150 zł, który idealnie sprawdzi się zimą. Latem świetnie sprawdzi się peeling solny D-Tox 100 zł. A jeśli myślisz o pielęgnacji twarzy – wybierz Hydracure zabieg głęboko nawilżający z masażem twarzy.

Nie musisz dokonywać trudnego wyboru. Możesz zakupić VOUCHER KWOTOWY. Osoba obdarowana sama wybierze, z którego zabiegu chce skorzystać. A jeśli podejmiesz wybór, to pamiętaj że osoba obdarowana może dokonać zmian. Zabieg po wcześniejszym uzgodnieniu, może być wymieniony.

Więcej odnośnie voucherów przeczytasz w naszym regulaminie www.bionikaurody.pl/regulamin/