Zabieg na uda

Zabiegi na uda to codzienność i niezbędnik każdej kobiety, która chce wyglądać atrakcyjnie. Przy obecnym trybie życia i pracy, nie zapewniamy naszemu organizmowi odpowiedniego dotlenienia tkanek. Ograniczenie ruchu, zmotoryzowanie społeczeństwa i za mało czas spędzanego na świeży powietrzu, uboga i monotonna dieta, odwodnienie organizmu, powoduje, że organizm podatny jest na występowanie cellulitu.

Obecnie zabieg na uda to konieczność. Uda to rezerwuar tkanki tłuszczowej, a kobiece hormony i zmiany, którym jesteśmy poddawane, fizjologia delikatnej skóry, sprzyja powstawaniu uporczywego cellulitu na udach, nawet u bardzo młodych kobiet. Podstawowym zabiegiem antycellulitowym jest ENDERMOLOGIA LPG, która nazywana jest podstawą lub białym podkoszulkiem modelowania sylwetki. W zależności od stopnia zaawansowania cellulitu, czy jest widoczny w spoczynku, czy tylko przy ucisku tkanek, kosmetolog dobiera do planu modelującego uda zabiegi dodatkowe jak FALA UDERZENIOWA STORZ, KARBOKSYTERAPIA MEDIKA lub ONDA PRO COOLWAVES – jedyna bezbolesna metoda. Zabiegi na cellulit zawsze przeprowadza się w serii zabiegowej. Do zabiegów antycellulitowych należy dołączyć zdrową, zbilansowaną dietę oraz wysiłek fizyczny w formie treningów. Zabiegi antycellulitowe są dodatkiem do zdrowego stylu życia.

Dodatkowo na udach, często w okolicy pod pośladkiem dochodzi do nadmiernego rozrostu tkanki tłuszczowej. Nadmiernie zlokalizowana tkanka tłuszczowa pod pośladkiem to tzw. BRYCZES, którego można się pozbyć za pomocą zabiegów kosmetycznych, jak FALA UDERZENIOWA STORZ lub bezboleśnie z pomocą ONDA PRO COOLWAVES.

Kolejnym problemem w okolicach ud jest wiotka skóra. Około 40 roku życia, nasze ciało weryfikuje nasz styl życia. To właśnie około 40 roku życia pogarsza się stan skóry, skóra robi się cienka i wiotka, na skutek zmian hormonalnych. Które okolice na udach najszybciej się starzeją? Wiotka skóra dotyczy wewnętrznej strony ud oraz okolicy nad kolanami. Jakie zabiegi napinają skórę na udach? W zależności od stopnia zwiotczenia skóry, kosmetolog dobiera odpowiedni plan zabiegowy spośród najlepszych technologii modelujących sylwetkę: ENDERMOLOGIA LPG, KARBOKSYTERAPIA MEDIKA, TERMOLIFITNG PODCZERWIENIĄ ZAFFIRO, ONDA PRO COOLWAVES, FALA UDERZENIOWA STORZ. Ilość zabiegów ustalana jest indywidualnie. Do wyboru mamy technologie, które dają natychmiastowy efekt obkurczenia włókien kolagenowych oraz takie, na których efekt należy odczekać kilka tygodni.

Ostatnim defektem, który dotyczy okolic ud są rozstępy. Rozstępy zniekształcają tkankę, są twarde i zgrubiałe. W momencie, kiedy skóra staje się wiotka, rozstępy stają się jeszcze bardziej widoczne. Dlatego im szybciej zacznie się pracę z rozstępami, tym lepsze rokowania w ich redukcji. Im tkanka jest starsza, tym trudniej wyprodukować dobrej jakości włókna. W przypadku rozstępów każda z technologii będzie redukować widoczność rozstępów, jednak niezastąpiona w przypadku rozstępów jest KARBOKSYTERAPIA MEDIKA oraz LASER TULOWY LUTRONIC.

Jeśli zastanawiasz się jaki zabieg na uda wybrać, jak odmłodzić okolicę ud, jak pozbyć się cellulitu z ud, czy jak zachować ich atrakcyjny wygląd, zacznij dbać o siebie już teraz. A na pytanie jak długo trwa seria zabiegowa, to zależy od indywidualnych predyspozycji. Jednak pamiętaj, aby zachować efekt należy wykonywać zabiegi podtrzymujące.

Zacznij od rezerwacji wizyty na KONSULTACJA dotycząca zabiegów na CIAŁO. Kosmetolog oceni Twoją sylwetkę i doradzi odpowiednie zabiegi.