14 cze

Zaffiro – sekret gwiazd

#Bez kategorii

Sposób na odjęcie skórze lat przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego wyglądu – Zaffiro. Jest to zabieg, który pobudza regenerację skóry, zapobiega jej starzeniu, a przy tym jest całkowicie bezinwazyjny. Jest to tzw. zabieg bankietowy, co oznacza, że efekt widoczny jest od razu. Dlatego Zaffiro sprawdzi się przed wielkim wyjściem czy imprezą – szczególnie w przypadku osób, które nie mają czasu na regularne wizyty w gabinecie medycyny estetycznej i poddawanie się sesjom zabiegów.

Na czym polega Zaffiro?

Zabieg ten jest bezinwazyjny. Opiera się na wykorzystaniu promieniowania podczerwonego, które wnika w głębokie warstwy skóry, rozgrzewa ją (termolifting), a w efekcie skraca do pierwotnej długości włókna kolagenowe oraz stymuluje fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych. Dzięki temu skóra odzyskuje sprężystość oraz naturalny, młodzieńczy wygląd. Ze względu na swoją bezinwazyjność zabieg ten nie wymaga okresu rekonwalescencji. Tuż po jego wykonaniu skóra wygląda na odświeżoną, jędrną i wypoczętą – bez skalpela, bez igieł, bez bólu oraz bez specjalnego przygotowania i rekonwalescencji!

Dlaczego zabieg nazywany jest sekretem gwiazd?

Nie jest tajemnicą, że tzw. gwiazdy, czyli znane osoby prowadzą intensywny tryb życia. Tak jest w przypadku ambasadorki zabiegu Zaffiro – Anity Sokołowskiej. Dlatego zabieg ten dedykowany jest szczególnie osobom zabieganym, które nie mają czasu odpocząć, a którym zależy na naturalnym efekcie świeżej, wypoczętej cery, ale nie tylko.

Zabieg ten pozwala poprawić owal twarzy oraz wygląd dekoltu, szyi i piersi, zlikwidować luźną skórę na udach czy brzuchu, a także podnieść opadające policzki. Bezpośrednio po zabiegu można wrócić do normalnej aktywności i codziennych obowiązków. Na zabieg nie trzeba też rezerwować dużo czasu – zazwyczaj trwa on około 1-2 godziny.

Zaffiro może być traktowane jako jednorazowy zabieg, którego efekty utrzymują się nawet przez kilka miesięcy bądź też wykonywany profilaktycznie raz na 1-1,5 roku. Jednak dla osiągnięcia najlepszych efektów zabieg poleca się powtórzyć w sesji – ilość zabiegów dobierana jest do stanu skóry.

Jeśli szukasz zabiegu, który usunie zmęczony wyraz twarzy, efekt grawitacji to właśnie znalazłeś ZAFFIRO termolifting podczerwienią.