12 lut

Czy depilacja laserowa jest bolesna? Laser Motus AX kontra inne lasery

#depilacja laserowa

Depilacja laserowa we Wrocławiu już nie musi być bolesna. Do niedawna zabieg epilacji (trwałej depilacji) laserowej niósł ze sobą duży dyskomfort, ból, miejscami porównywalny z poparzeniem.

STOP BÓLOWI. Teraz depilacja laserowa we Wrocławiu jest komfortowa. W sierpniu 2018 na rynek Dolnego Śląska i szerokich okolic wszedł LASER MOTUS AX. Pierwszy laser do skutecznej i bezbolesnej epilacji laserowej pojawił się u nas – w Bionice Urody.

Dlaczego epilacja Motus AX nie boli?

Włoska firma Deka to światowy lider w laserach. Deka stworzyła nowatorski system MOVEO, który zrewolucjonizował rynek depilacji laserowej na całym świecie. Technologia MOVEO polega na szybkim, płynnym ruchu głowicy po skórze w ściśle określonym obszarze ciała. Fragment zabiegowy to pole o wymiarach 10x10cm, w którym deponuje określoną energię potrzebną do trwałego uszkodzenia włosa. Strefę poddaną zabiegowi, dzielimy na duże pola, które naświetlamy ok 60 sekund każde. Zdeponowana energia rozłożona jest w czasie, dzięki czemu mieszki włosowe mają więcej czasu na relaksację termiczną, co szalenie obniża ryzyko poparzeń. Z drugiej strony, skumulowana energia prowadzi do trwałego usunięcia włosa, jeśli jest w fazie wzrostu. Zabieg depilacji laserowej zatem nie jest bolesny, dzięki rozłożeniu energii w czasie.

W laserach starej generacji, gdzie głowica pracowała stemplowo (jak pieczątki), energia była oddawana jednorazowo, przez co była dużo wyższa, a tym samym niosło to większe ryzyko powikłań w postaci poparzeń.

LASER MOTUS AX jest królem w epilacji laserowej. Jest bezbolesny, ryzyko powikłań zostało niemal wyeliminowane, a jego skuteczność jest jeszcze większa. Laser aleksandrytowy Motus AX jest o 25% skuteczniejszy od laserów diodowych typu Vectus, Light Sheer.

Sprawdź opinię w internecie. Warszawa – gwiazdy, blogerki już pokochały laser Motus AX. Sprawdź na youtubie: 7 zabiegów kosmetycznych, na które warto odłożyć pieniądze.